Šimon Falta  Ještě v dobách, kdy hrával v Olomouci, podával velmi dobré výkony. Šimon Falta patřil k oporám Sigmy a zaujal přední tuzemské kluby. Nakonec odešel v rozehrané sezoně 2020/21 do Plzně, jenže ve Viktorce se nedokázal příliš prosadit. Na podzim odehrál za Plzeň jen šest ligových zápasů a v zimě odešel hostovat do Baníku. Osmadvacetiletý Šimon Falta zasáhl do devíti duelů, do hry ale chodí převážně z lavičky náhradníků a na konto nezapsal ani jeden bod. 
 Dominik Janošek   Třiadvacetiletý záložník patří Plzni, která si od něj dříve hodně slibovala. Dominik Janošek si ale nikdy místo v sestavě Viktorky nevybojoval. Na podzim odehrál za tým Michala Bílka 14 zápasů, na západě Čech s ním ale nebyli příliš spokojeni, a tak jej v zimě poslali do Ostravy. Za Baník si však připsal zatím jen čtyři starty a už přes měsíc nehrál. 
 Arťom Koncevoj   Dvaadvacetiletý běloruský křídelník byl první zimní ohlášenou posilou Baníku. Arťom Koncevoj dorazil do Ostravy na hostování s opcí z běloruského Ruchu Brest, kde byl hodně produktivní. Čekalo se, že své ofenzivní choutky ukáže i ve Vítkovicích, to se ale zatím nestalo. Koncevoj sice na jaře zasáhl do sedmi zápasů a v šesti z nich byl v základní sestavě, na kontě však nemá žádný gól ani nahrávku. V Baníku se od něj čekalo víc. 
 Ladislav Takács   Na podzim si sice připsal dva ligové starty ve Slavii, do našlapaného sešívaného kádru se ale nevešel, a tak v zimě odešel hostovat do Baníku. Do Ostravy dorazil zraněný, v posledním utkání proti Plzni už ale vyběhl na trávník a hned byl v základní sestavě. V Baníku si od pětadvacetiletého Ladislava Takácse, jenž může naskočit ve středu zálohy i na stoperu, hodně slibují. 
5
Fotogalerie

Zůstanou nebo odejdou? 5 posil Baníku, které jsou v Ostravě jen na hostování

Fotbalisté Baníku odehráli slušný podzim a fanoušci s napětím čekali, jak se jejich tým bude prezentovat na jaře. Výsledek je však moc nepotěšil.

Po dobrém podzimu přišlo bídné jaro. Baník se sice udržel v elitní šestce, přišel ale o trenéra Smetanu, už šest zápasů v řadě nevyhrál a navíc se příliš nedaří ani posilám, které dorazily do Ostravy v zimě. O kom je řeč? A jaká je budoucnost těchto hráčů? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Ubong Ekpai 

profimedia-0658326389.jpg

Šestadvacetiletý nigerijský křídelník v české lize začínal v Liberci. Poté hrával za Zlín, odkud ho přivedla Plzeň. Ve Viktorce se ale příliš neprosadil, a tak hostoval v Českých Budějovicích. V létě nečekaně zamířil do Slavie, jenže v zimě se stěhoval znovu - tentokrát do Baníku. V přípravě se jevil velmi dobře, v lize už je to ale horší. Ubong Ekpai chodí do hry převážně z lavičky náhradníků a v sedmi duelech si připsal jedinou asistenci. Zatím nepřesvědčil o tom, že by měl v Ostravě zůstat. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Šimon Falta 

profimedia-0658326378.jpg

Ještě v dobách, kdy hrával v Olomouci, podával velmi dobré výkony. Šimon Falta patřil k oporám Sigmy a zaujal přední tuzemské kluby. Nakonec odešel v rozehrané sezoně 2020/21 do Plzně, jenže ve Viktorce se nedokázal příliš prosadit. Na podzim odehrál za Plzeň jen šest ligových zápasů a v zimě odešel hostovat do Baníku. Osmadvacetiletý Šimon Falta zasáhl do devíti duelů, do hry ale chodí převážně z lavičky náhradníků a na konto nezapsal ani jeden bod. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Dominik Janošek 

profimedia-0666578063.jpg

Třiadvacetiletý záložník patří Plzni, která si od něj dříve hodně slibovala. Dominik Janošek si ale nikdy místo v sestavě Viktorky nevybojoval. Na podzim odehrál za tým Michala Bílka 14 zápasů, na západě Čech s ním ale nebyli příliš spokojeni, a tak jej v zimě poslali do Ostravy. Za Baník si však připsal zatím jen čtyři starty a už přes měsíc nehrál. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Arťom Koncevoj 

profimedia-0660383089.jpg

Dvaadvacetiletý běloruský křídelník byl první zimní ohlášenou posilou Baníku. Arťom Koncevoj dorazil do Ostravy na hostování s opcí z běloruského Ruchu Brest, kde byl hodně produktivní. Čekalo se, že své ofenzivní choutky ukáže i ve Vítkovicích, to se ale zatím nestalo. Koncevoj sice na jaře zasáhl do sedmi zápasů a v šesti z nich byl v základní sestavě, na kontě však nemá žádný gól ani nahrávku. V Baníku se od něj čekalo víc. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ladislav Takács 

GetFile - 2022-04-20T101959.557.jpg

Na podzim si sice připsal dva ligové starty ve Slavii, do našlapaného sešívaného kádru se ale nevešel, a tak v zimě odešel hostovat do Baníku. Do Ostravy dorazil zraněný, v posledním utkání proti Plzni už ale vyběhl na trávník a hned byl v základní sestavě. V Baníku si od pětadvacetiletého Ladislava Takácse, jenž může naskočit ve středu zálohy i na stoperu, hodně slibují. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud