Roman Květ -  Další vytipovanou ostravskou posilou do středu zálohy je Roman Květ. Dvacetiletý talent je dalším z klenotů Příbrami, která už nedávno prodala za 40 milionů korun Jana Matouška do Slavie. Květ se pyšní skvělou střelou, je silný v soubojích a na přestupovém trhu patří k nejžádanějším zbožím. Zláká ho Baník? Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Filip Panák -  Baník si v Karviné nevyhlédl jen Budínského, ale také Filipa Panáka. Ten během podzimu přešel z útoku do středu obrany a rázem byl hodnocen jako jeden z nejlepších ligových stoperů. Už dříve okolo něj kroužila Slavia, vážný zájem má i Sparta, ve hře je však i Baník. Kdo nakonec bude úspěšný? Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia
 Michal Petráň -  Baník trápí útočná produktivita. Milan Baroš byl několik zápasů mimo hru, Dame Diop střelecky mlčí, více se čekalo i od bratrů Šašinků. Ostravský klub tak možná bude hledat posily do útoku. V létě se hovořilo o opavském duu Nemanja Kuzmanovič a David Puškáč, jenže opavští už přišli o Joela Kayambu, který míří do Plzně. Spekuluje se však také o šestadvacetiletém Michalu Petráňovi z Pardubic, který se na podzim blýskl osmi góly. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Přikryl -  Baník už v létě získal z Mladé Boleslavi vysněnou posilu do středu zálohy a přivedl Adama Jánoše. Teď by ve městě Škodovky mohl lovit znovu, ostravský klub má podle všeho spadeno na Tomáše Přikryla. Bývalý talent Olomouce, který hrával i ve Spartě, může nastoupit na více ofenzivních pozicích, v aktuálním ročníku má na kontě tři góly a šest nahrávek. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Známé tváře i talenty. 5 posil, které v zimě může přivést Baník Ostrava

Zimní přestupové období se blíží. Aktivní nebude jen Sparta či Slavia, ale na lov posil se chytá také Baník. V zákulisí přitom padají hodně zajímavá jména.

Baník sezonu skvěle začal, jenže v posledních zápasech se ostravská mašina zadrhla. Kouč Bohumil Pánik proto bude shánět posily. Jména pěti hráčů, které by Baník mohl získat, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Lukáš Budínský

Lukáš Budínský Karviná 2 Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Karviná je v problémech. Slezský klub se propadl na poslední místo v tabulce a v zimě ještě zřejmě přijde o důležité opory. Jednou z nich je Lukáš Budínský, který byl na odchodu už v létě. Tehdy z toho ještě sešlo, teď už ale šestadvacetiletý kreativní záložník zřejmě dres změní. Na podzim dal pět gólů a přidal čtyři asistence, Baníku by se hodil jako sůl.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Roman Květ

Roman Květ Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Další vytipovanou ostravskou posilou do středu zálohy je Roman Květ. Dvacetiletý talent je dalším z klenotů Příbrami, která už nedávno prodala za 40 milionů korun Jana Matouška do Slavie. Květ se pyšní skvělou střelou, je silný v soubojích a na přestupovém trhu patří k nejžádanějším zbožím. Zláká ho Baník?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Filip Panák

Filip Panák Teplice Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Baník si v Karviné nevyhlédl jen Budínského, ale také Filipa Panáka. Ten během podzimu přešel z útoku do středu obrany a rázem byl hodnocen jako jeden z nejlepších ligových stoperů. Už dříve okolo něj kroužila Slavia, vážný zájem má i Sparta, ve hře je však i Baník. Kdo nakonec bude úspěšný?

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Michal Petráň

Michal Petráň.jpg

Baník trápí útočná produktivita. Milan Baroš byl několik zápasů mimo hru, Dame Diop střelecky mlčí, více se čekalo i od bratrů Šašinků. Ostravský klub tak možná bude hledat posily do útoku. V létě se hovořilo o opavském duu Nemanja Kuzmanovič a David Puškáč, jenže opavští už přišli o Joela Kayambu, který míří do Plzně. Spekuluje se však také o šestadvacetiletém Michalu Petráňovi z Pardubic, který se na podzim blýskl osmi góly.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Tomáš Přikryl

Tomáš Přikryl Mladá Boleslav.jpg

Baník už v létě získal z Mladé Boleslavi vysněnou posilu do středu zálohy a přivedl Adama Jánoše. Teď by ve městě Škodovky mohl lovit znovu, ostravský klub má podle všeho spadeno na Tomáše Přikryla. Bývalý talent Olomouce, který hrával i ve Spartě, může nastoupit na více ofenzivních pozicích, v aktuálním ročníku má na kontě tři góly a šest nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud