Změny v Edenu. Tři noví hráči Slavie, které trenér Trpišovský vzal na soustředění do Portugalska

V Edenu se během zimy dějí docela zajímavé věci. Ze Slavie už odešlo několik důležitých hráčů a všechno navíc směřuje k tomu, že kotvy zvedne i Tomáš Souček. Kouč Jindřich Trpišovský tak do akce povolal i několik nových hráčů.

Bez názvu.jpg

Slavia v zimě přivítala Oscara, Patrika Hellebranda a láká i Davida Zimu z Olomouce. Na soustředění do Portugalska však odjeli i tři další nové tváře. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Červ

Lukáš Červ Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Klíčový hráč slávistické družiny Tomáš Souček míří do West Hamu. Sešívaní mají i tak ve středu zálohy z čeho vybírat, v nominaci na portugalské soustředění jej však zastoupil Lukáš Červ. Osmnáctiletý záložník B týmu byl hodně vidět také v mládežnické obdobě Ligy mistrů, ve které skóroval jak proti Barceloně, tak i v zápase s Interem Milán.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Petar Musa

Petar Musa Liberec.jpg

Slavia se rozloučila s Milanem Škodou a na hostování poslala i Micka van Burena. Zdálo se, že sešívaní jaro odehrají s útočnou dvojicí Stanislav Tecl a Júsuf Hilál, nakonec se ale vedení klubu rozhodlo, že se z hostování v Liberci předčasně vrátí i Petar Musa. Jednadvacetiletý chorvatský útočník dal na podzim pod Ještědem sedm branek. Prosadí se i v Edenu?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Adam Toula

Adam Toula Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Další útočník, který by jednou mohl patřit do prvního týmu Slavie. Sedmnáctiletý Adam Toula má našlápnuto k zajímavé kariéře a mimo jiné se mu povedlo skórovat v utkání UEFA Youth League proti Barceloně. Poté se trefil i v Dortmundu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud