Změny na San Marino. Tyto 3 rozjeté náhradníky by Jarolím měl vyslat do akce

Změny na San Marino. Tyto 3 rozjeté náhradníky by Jarolím měl vyslat do akce

Změny na San Marino. Tyto 3 rozjeté náhradníky by Jarolím měl vyslat do akce

Jan Sýkora odehrál proti Litvě parádní druhý poločas, potvrdil skvělou formu ze Slavie a výrazně se přiblížil zařazení do základní sestavy. Jenže onemocněl a do San Marina neletí. Přesto můžeme čekat změny.

Karel Jarolím ČR.jpg
Karel Jarolím má o čem přemýšlet. Proti San Marinu možná nastanou změny v sestavě. (Foto: Profimedia.cz)

Tomáš Vaclík, Vladimír Darida či Jaromír Zmrhal by se neměli bát. Partii s Litvou zvládli s přehledem a i v San Marinu budou patřit k lídrům základní sestavy. Do té se však tlačí i někteří hráči, kteří v posledním zápase začínali na lavičce náhradníků. Svým výkonem zaujali natolik, že by kouč Jarolím měl uvažovat o změnách. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Hořava

Tomáš Hořava Plzeň.jpg

Střed záložní řady fungoval ve druhém poločase lépe než v tom prvním. Jisté místo v sestavě by měl mít Vladimír Darida, nastoupí zřejmě i Bořek Dočkal, u Antonína Baráka ale taková jistota nepanuje.

Proti Litvě odehrál velmi dobrý poločas Tomáš Hořava, který potvrdil svou formu z Plzně. Proměněnou penaltou otevřel skóre a měl i několik dalších výborných momentů. Vsadí na něj Jarolím?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jakub Jankto

Jakub Jankto1.jpg

Nejpříjemnější překvapení v české sestavě. Debutující Jakub Jankto naskočil do zápasu ve druhé půli a patřil k nejlepším. Na hřiště si přenesl výbornou formu z Udinese a po krásné akci vstřelil i premiérový gól v reprezentaci. Jarolím přiznal, že mu Jankto zamotal hlavu. Pošle jednadvacetiletého ofenzivního záložníka na hřiště hned od začátku?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík ČR.jpg

Milan Škoda rozhodně neodehrál špatný poločas. Michael Krmenčík, který přišel na hřiště ve druhé půli, se ale prezentoval lepším výkonem. Přestože byla jeho nominace i forma dlouho zpochybňována, plzeňský hrot předvedl parádní výkon. Byl hodně vidět, po faulu na něj se pískala penalta, v závěru sám skóroval. Byl „hladový“ a teď by mohl dostat další šanci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud