Libor Kašík  Devětadvacetiletý gólman si vyzkoušel angažmá v Kometě nebo v KHL, zjistil ale, že nejlépe mu je ve Zlíně. Dres Beranů obléká téměř celou kariéru, během níž získal titul, ovšem nyní poznává i boje o záchranu. Jedno je však jisté, na Libora Kašíka se Zlín může pokaždé stoprocentně spolehnout. 

Libor Kašík
Devětadvacetiletý gólman si vyzkoušel angažmá v Kometě nebo v KHL, zjistil ale, že nejlépe mu je ve Zlíně. Dres Beranů obléká téměř celou kariéru, během níž získal titul, ovšem nyní poznává i boje o záchranu. Jedno je však jisté, na Libora Kašíka se Zlín může pokaždé stoprocentně spolehnout. 

 Daniel Gazda  Zlínský rodák a místní odchovanec nakoukl do prvního týmu už v sezoně 2016/17. Loni čtyřiadvacetiletý bek posbíral 17 kanadských bodů a poprvé se dostal i do reprezentace, za kterou odehrál sedm zápasů. Je otázkou, jak dlouho ještě v Baťově městě zůstane. 
 Ondřej Němec  Před lety získal titul v Karlových Varech, další pak přidal v Kometě. Řadu let byl oporou reprezentace a ještě v roce 2018 si zahrál na olympiádě. Loni ale sedmatřicetiletý bek přišel o místo v týmu Komety a restart se mu nepovedl ani ve Spartě. Poté zamířil do Zlína, který si od něj hodně sliboval. Jenže Ondřej Němec odehrál jen pár střídání úvodního kola a od té doby je kvůli zranění mimo hru. Ve Zlíně však věří, že jim ještě hodně pomůže.
 Antonín Honejsek  Stejně jako třeba Kašík je se Zlínem silně spojený. Rodák z Prostějova za tým z Baťova města odehrál nejdelší část kariéry, během níž působil taky ve Finsku, Kometě nebo Hradci Králové. V roce 2016 se vrátil zpět do Zlína a od té doby třicetiletý forvard jinde nehrál. Letos má však na kontě jediný gól. 
 Bedřich Köhler  Zlín má na soupisce řadu mladých útočníků. Ale taky Bedřicha Köhlera, jemuž je už 36 let. Do Baťova města poprvé přišel už v roce 2008 a ve Zlíně odehrál několik povedených sezon. Pak byl taky v Hradci Králové a Kometě a nyní je třetím rokem zpátky ve Zlíně. Letos se blýskl čtyřmi góly v duelu s Libercem, na kontě má i dvě nahrávky. 
5
Fotogalerie

Zlín (zatím) není na odpis. 5 hráčů, kteří mohou zvednout Berany ze dna tabulky

Poslední tým extraligy letos sestoupí rovnou do Chance ligy. Vážným adeptem je zatím Zlín.

Berani získali v letech 2004 a 2014 extraligová zlata, letos se ale topí v krizi a jsou nejhorším týmem tabulky. Zlín se plácá na dně, stále má ale ještě čas na záchranu. Jména pěti hráčů, kteří mohou zvednout tým ze dna tabulky, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Libor Kašík 

Libor Kašík Zlín 21.jpg

Devětadvacetiletý gólman si vyzkoušel angažmá v Kometě nebo v KHL, zjistil ale, že nejlépe mu je ve Zlíně. Dres Beranů obléká téměř celou kariéru, během níž získal titul, ovšem nyní poznává i boje o záchranu. Jedno je však jisté, na Libora Kašíka se Zlín může pokaždé stoprocentně spolehnout. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Daniel Gazda 

Daniel Gazda Zlín 21.jpg

Zlínský rodák a místní odchovanec nakoukl do prvního týmu už v sezoně 2016/17. Loni čtyřiadvacetiletý bek posbíral 17 kanadských bodů a poprvé se dostal i do reprezentace, za kterou odehrál sedm zápasů. Je otázkou, jak dlouho ještě v Baťově městě zůstane. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ondřej Němec 

Ondřej Němec Zlín 21.jpg

Před lety získal titul v Karlových Varech, další pak přidal v Kometě. Řadu let byl oporou reprezentace a ještě v roce 2018 si zahrál na olympiádě. Loni ale sedmatřicetiletý bek přišel o místo v týmu Komety a restart se mu nepovedl ani ve Spartě. Poté zamířil do Zlína, který si od něj hodně sliboval. Jenže Ondřej Němec odehrál jen pár střídání úvodního kola a od té doby je kvůli zranění mimo hru. Ve Zlíně však věří, že jim ještě hodně pomůže.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Antonín Honejsek 

Antonín Honejsek Zlín 21.jpg

Stejně jako třeba Kašík je se Zlínem silně spojený. Rodák z Prostějova za tým z Baťova města odehrál nejdelší část kariéry, během níž působil taky ve Finsku, Kometě nebo Hradci Králové. V roce 2016 se vrátil zpět do Zlína a od té doby třicetiletý forvard jinde nehrál. Letos má však na kontě jediný gól. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Bedřich Köhler 

Bedřich Kohler Zlín 21.jpg

Zlín má na soupisce řadu mladých útočníků. Ale taky Bedřicha Köhlera, jemuž je už 36 let. Do Baťova města poprvé přišel už v roce 2008 a ve Zlíně odehrál několik povedených sezon. Pak byl taky v Hradci Králové a Kometě a nyní je třetím rokem zpátky ve Zlíně. Letos se blýskl čtyřmi góly v duelu s Libercem, na kontě má i dvě nahrávky. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud