Jakub Voráček (Philadelphia Flyers) – 31 trestných minut.  Philadelphia je týmem, který musí nucená pauza NHL zatraceně mrzet. Flyers se totiž rozjeli do skvělé formy, na čemž se znovu podílel i Jakub Voráček, který má aktuálně na kontě 56 kanadských bodů. Už ale také stihl posbírat 31 trestných minut, což je o šest minut více, než měl za celou loňskou sezonu. Foto: Profimedia.cz
 David Pastrňák (Boston Bruins) – 40 trestných minut.  Ve skvělé formě byl taky David Pastrňák. Třiadvacetiletý snajpr z Bostonu má na kontě už 48 branek a společně s Alexandrem Ovečkinem je nejlepším střelcem celé NHL. Dosud stihl posbírat 95 kanadských bodů a útočí na magickou stovku. Na kontě má ale taky čtyři desítky trestných minut. Foto: Profimedia.cz
 Radko Gudas (Washington Capitals) – 40 trestných minut.  Stejný počet trestných minut jako Pastrňák má na kontě taky Radko Gudas, jenž je první sezonu ve Washingtonu. Loni přitom devětadvacetiletý řízný bek vyfasoval o 23 trestných minut více. Foto: Profimedia.cz
 Radek Faksa (Dallas Stars) – 42 trestných minut.  Druhým nejtrestanějším českým hokejistou v NHL je Radek Faksa. Šestadvacetiletý útočník Dallasu si do statistik připsal už 42 trestných minut, což je však stále o dvanáct minut méně, než kolik jich měl na kontě loni. Letos posbíral i dvacet bodů. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

„Zlí“ muži. Podívejte se, kteří Češi letos v NHL vyfasovali nejvíc trestných minut

Zámořská NHL kvůli koronaviru stojí a nikdo neví, co se bude dít dál. Mimo hru jsou tak i čeští hokejisté, kteří letos byli hodně vidět.

Radko Gudas rvačka.jpg

Čekali byste, že nejtrestanějším českým hokejistou v NHL bude Radko Gudas? Omyl. Mezi pětici Čechů s nejvíce tresty se sice dostal, na úplném vrcholu ale není. Jména pěti českých hokejistů, kteří v letošním ročníku seděli na trestné lavici nejčastěji, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Jakub Voráček (Philadelphia Flyers) – 31 trestných minut

Jakub Voráček 20.jpg

Philadelphia je týmem, který musí nucená pauza NHL zatraceně mrzet. Flyers se totiž rozjeli do skvělé formy, na čemž se znovu podílel i Jakub Voráček, který má aktuálně na kontě 56 kanadských bodů. Už ale také stihl posbírat 31 trestných minut, což je o šest minut více, než měl za celou loňskou sezonu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Pastrňák (Boston Bruins) – 40 trestných minut

David Pastrňák 19 3.jpg

Ve skvělé formě byl taky David Pastrňák. Třiadvacetiletý snajpr z Bostonu má na kontě už 48 branek a společně s Alexandrem Ovečkinem je nejlepším střelcem celé NHL. Dosud stihl posbírat 95 kanadských bodů a útočí na magickou stovku. Na kontě má ale taky čtyři desítky trestných minut.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Radko Gudas (Washington Capitals) – 40 trestných minut

Radko Gudas Washington.jpg

Stejný počet trestných minut jako Pastrňák má na kontě taky Radko Gudas, jenž je první sezonu ve Washingtonu. Loni přitom devětadvacetiletý řízný bek vyfasoval o 23 trestných minut více.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Radek Faksa (Dallas Stars) – 42 trestných minut

Radek Faksa Dallas 2.jpg

Druhým nejtrestanějším českým hokejistou v NHL je Radek Faksa. Šestadvacetiletý útočník Dallasu si do statistik připsal už 42 trestných minut, což je však stále o dvanáct minut méně, než kolik jich měl na kontě loni. Letos posbíral i dvacet bodů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Filip Hronek (Detroit Red Wings) – 46 trestných minut

Filip Hronek Detroit 19.jpg

Nejvíc trestných minut z českých hokejistů v letošní sezoně vyfasoval Filip Hronek. Dvaadvacetiletý bek Detroitu během své druhé sezony v Red Wings vyzrál a stal se jedním z pilířů zadních řad týmu. Na kontě má 46 trestných minut, ale také devět branek a 22 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud