Zimní účet za posily Slavie. Kolik stáli tři hráči, které trenér Trpišovský přivedl do Edenu?

Kádr Slavie se během zimy zase proměnil. Sešívaní však (zatím) neoslabovali. Naopak, přivedli i několik nových tváří.

Do Slavie, která míří za dalším titulem, se v zimě vrátilo několik hráčů z hostování. Sešívaní však přivedli i tři posily. Kolik za ně v Edenu zaplatili? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Jan Stejskal

Jan Stejskal MB Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý brankář už ve Slavii na podzim hostoval z Mladé Boleslavi. V Edenu se do brány zatím nedostal a na kontě má pouhých čtrnáct ligových startů, které odchytal za tým z města Škodovky, přesto se ve Slavii rozhodli, že Jana Stejskala v zimě přivedou natrvalo. Kolik za něj zaplatili? Podle portálu transfermarkt.de je gólmanova tržní cena zhruba osm milionů korun.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Alexander Bah

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Slavia o dánského reprezentanta hodně stála už v létě, tehdy se ale ještě nedohodla na podmínkách jeho příchodu. V zimě jej ale dánské Sönderjyske pustilo a třiadvacetiletý pravý bek už je hráčem sešívaného týmu, za který si připsal i první ligový start. Slavia za něj zaplatila přes 44 milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Slavia v zimě poslala na hostování do Liberce Ondřeje Karafiáta, který se v Edenu příliš neprosadil. Místo něj do Slavie zamířil šestadvacetiletý ukrajinský stoper Taras Kačaraba, jenž od sezony 2017/18 působil na severu Čech. V Edenu je Kačaraba na hostování s nepovinnou opcí – její výše je stanovena na dvaceti milionech korun.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud