Zimní škrty v Plzni. 3 hráči, se kterými už slovenský kouč Guľa ve Viktorce nepočítá

Plzeň i na jaře povede slovenský trenér Adrián Guľa. Viktorka však do ligových bojů půjde s několika změnami v kádru.

Bez názvu1.jpg

Slovenský trenér Guľa i přes špatné výsledky uhájil svou pozici a zůstává trenérem Plzně. Ze západu Čech ale odešli tři hráči, kteří zamířili na hostování do jiných ligových klubů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Radim Řezník

Radim Řezník Plzeň 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Jednatřicetiletý pravý obránce přišel do Plzně v průběhu rozehrané sezony 2011/12 z Baníku. Od té doby si ve Viktorce držel pevnou pozici, dostal se i do reprezentace a ještě loni zasáhl do třiceti zápasů. Letos si však připsal jen sedm startů, a teď zamířil na hostování do Mladé Boleslavi. V Plzni by měli vsadit na Milana Havla, na tomto postu však může naskočit i David Limberský.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Luděk Pernica

Luděk Pernica Plzeň Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Z Plzně po dvou a půl letech odešel také Luděk Pernica. Třicetiletý stoper, jenž na západ Čech dorazil z Jablonce, se letos nedokázal dostat před Lukáše Hejdu s Jakubem Brabcem, ve Viktorce navíc počítají s Filipem Kašou, a tak Luděk Pernica na podzim zasáhl jen do čtyř zápasů. Teď bude hostovat v Brně, kde v sezoně 2009/10 odstartoval svou ligovou kariéru.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Marko Alvir

Marko Alvir Plzeň 20.jpg

Šestadvacetiletého chorvatského záložníka přivedla do České republiky Slavia, Marko Alvir se ale do sešívaného kádru neprosadil. První ligové zkušenosti sbíral na hostování v Příbrami a pak se zkoušel prosadit v Plzni. Za tu si ale Alvir připsal jen jedenáct startů, do hry navíc chodil pouze jako střídající hráč, a v zimě z Plzně odešel. Nově bude působit na hostování v Českých Budějovicích.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud