Manchester City  - Citizens v minulém ročníku trápily problémy v defenzivě. Vincent Kompany byl pryč, John Stones z formy a Aymerick Laporte zrněný. Britská média tak měla jasno – do Manchesteru přijde Milan Škriniar, jehož si kouč Pep Guardiola hodně přál. Nakonec ho ale nezískal. Foto: Profimedia.cz
 Paris Saint-Germain  - Prakticky v průběhu celého léta, a ještě potom na podzim, se psalo o zájmu Paris Saint-Germain. Francouzský velkoklub totiž hledal náhradu za Thiaga Silvu a Škriniarovi údajně nabízel pětiletý kontrakt s ročním příjmem ve výši šesti milionů eur. Inter jej ale nepustil. Foto: Profimedia.cz
 Real Madrid  - O Škriniara je zájem také ve Španělsku. Dříve se psalo o jeho možném odchodu do Barcelony, potom se do hry vložil i Real Madrid. Podle webu calciomercato.it jej v létě lákal i Zinedine Zidane, ten však nepochodil. Foto: Profimedia.cz
 Manchester United  - V létě okolo Škriniara kroužil taky Manchester United. Manažer Ole Gunnar Solskjær o něj údajně velmi stál a podle webu calciomercato.it za něj byl ochotný obětovat i dva hráče. První z nich byl Chris Smalling a druhý Alexis Sánchez, jenž v té době už v Interu působil. V létě se jeho hostování změnilo v trvalý přestup. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Žhavé zboží. Pět velkoklubů, které nedávno kroužily okolo Slováka Milana Škriniara

Největší hvězdou současného výběru slovenské reprezentace je Milan Škriniar. Pětadvacetiletý stoper hájí barvy Interu Milán, to by se už brzy ale mohlo změnit.

Milan Škriniar Slovensko 2.jpg

České fotbalisty dnes čeká bitva se Slováky, jejichž ústřední postavou je stoper Milan Škriniar. Ten od roku 2017 hájí barvy Interu Milán, zájem o něj však mají i další velkokluby. Pět z nich, které ho v posledních týdnech a měsících lákaly do svých řad, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Manchester City

Milan Škriniar Inter.jpg

Citizens v minulém ročníku trápily problémy v defenzivě. Vincent Kompany byl pryč, John Stones z formy a Aymerick Laporte zrněný. Britská média tak měla jasno – do Manchesteru přijde Milan Škriniar, jehož si kouč Pep Guardiola hodně přál. Nakonec ho ale nezískal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Paris Saint-Germain

Milan Škriniar Slovensko.jpg

Prakticky v průběhu celého léta, a ještě potom na podzim, se psalo o zájmu Paris Saint-Germain. Francouzský velkoklub totiž hledal náhradu za Thiaga Silvu a Škriniarovi údajně nabízel pětiletý kontrakt s ročním příjmem ve výši šesti milionů eur. Inter jej ale nepustil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Real Madrid

Milan Škriniar Sampdoria.jpg

O Škriniara je zájem také ve Španělsku. Dříve se psalo o jeho možném odchodu do Barcelony, potom se do hry vložil i Real Madrid. Podle webu calciomercato.it jej v létě lákal i Zinedine Zidane, ten však nepochodil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Manchester United

Milan Škriniar Inter 2.jpg

V létě okolo Škriniara kroužil taky Manchester United. Manažer Ole Gunnar Solskjær o něj údajně velmi stál a podle webu calciomercato.it za něj byl ochotný obětovat i dva hráče. První z nich byl Chris Smalling a druhý Alexis Sánchez, jenž v té době už v Interu působil. V létě se jeho hostování změnilo v trvalý přestup.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Liverpool

Milan Škriniar Inter 3.jpg

O Škriniara měl nedávno vážný zájem Tottenhem, pak se do hry ale vložil ještě silnější hráč – Liverpool. Poslední šampion Premier League totiž přišel o zraněného stopera Virgila van Dijka a podle informací ESPN už se Reds dívají na přestupový trh. Hlavním objektem jejich zájmu by měl být právě Škriniar.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud