Roman Květ (Bohemians 1905)  Další z podzimních hitů. Až do letošní sezony měl Roman Květ na kontě deset branek a 11 asistencí, v tomto ročníku se však trefil už devětkrát a na další dva góly přihrál. Čtyřiadvacetiletý záložník Bohemians tak navazuje na loňský povedený ročník a nahlas si říká o pozornost předních pražských celků. Jeho výhodou je, že může nastoupit na více postech v záloze.
 Abdallah Gning (Teplice)  Čtyřiadvacetiletý senegalský fotbalista dorazil do Teplic před sezonou z Vlašimi a během své premiérové ligové sezony stihl už hodně zaujmout. Abdallah Gning je největší hvězdou týmu ze Stínadel, na kontě má už šest branek, tři asistence a nahlas si říká o zajímavý přestup.
 Mojmír Chytil (Sigma Olomouc)  Olomoucký útočník hraje v životní formě, což ho vyneslo až do reprezentace. Třiadvacetiletý Mojmír Chytil má na kontě šest branek, čímž si už teď vytvořil své nové maximum. Jeden z gólů dal i Slavii – a není žádným tajemstvím, že právě sešívaným se jeho výkony hodně líbí.
 Ondřej Zmrzlý (Sigma Olomouc)  Stejně jako Chytil se dostal poprvé do reprezentace. Třiadvacetiletý krajní obránce Ondřej Zmrzlý je oporou Sigmy, loni byl navíc hodně produktivní a do statistik si připsal pět branek a tři nahrávky. Letos přidal tři gólové asistence, na svém postu patří v lize k nejlepším. Sáhne po něm v zimě někdo z předních týmů tabulky?
5
Fotogalerie

Žhavé zboží. 5 ligových hráčů, o které bude v zimě na přestupovém trhu zájem

Podzimní část Fortuna ligy míří do finále. Pak začne být zase rušno na přestupovém trhu.

Situace na zimním přestupovém trhu bude podobná, jako v předešlých obdobích. Očekává se, že nejaktivnější bude znovu Sparta, Slavia a Plzeň. Na které ligové hráče mohou mít spadeno? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Michal Ševčík (Zbrojovka Brno)

Michal Ševčík Brno 22.jpg

Už loni byl hvězdou druhé ligy a parádně se uvedl i po návratu Zbrojovky do ligy. Teprve dvacetiletý záložník patří k objevům letošního ročníku, skvěle si rozumí s míčem a taky je hodně produktivní. Na podzim dal už sedm branek a přidal pět asistencí. Není divu, že je jeho jméno spojováno se Spartou i Slavií.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Roman Květ (Bohemians 1905)

Roman Květ Bohemka Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Další z podzimních hitů. Až do letošní sezony měl Roman Květ na kontě deset branek a 11 asistencí, v tomto ročníku se však trefil už devětkrát a na další dva góly přihrál. Čtyřiadvacetiletý záložník Bohemians tak navazuje na loňský povedený ročník a nahlas si říká o pozornost předních pražských celků. Jeho výhodou je, že může nastoupit na více postech v záloze.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Abdallah Gning (Teplice)

Abdallah Gning Teplice Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý senegalský fotbalista dorazil do Teplic před sezonou z Vlašimi a během své premiérové ligové sezony stihl už hodně zaujmout. Abdallah Gning je největší hvězdou týmu ze Stínadel, na kontě má už šest branek, tři asistence a nahlas si říká o zajímavý přestup.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Mojmír Chytil (Sigma Olomouc)

profimedia-0733521314 (1).jpg

Olomoucký útočník hraje v životní formě, což ho vyneslo až do reprezentace. Třiadvacetiletý Mojmír Chytil má na kontě šest branek, čímž si už teď vytvořil své nové maximum. Jeden z gólů dal i Slavii – a není žádným tajemstvím, že právě sešívaným se jeho výkony hodně líbí.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ondřej Zmrzlý (Sigma Olomouc)

Ondřej Zmrzlý Olomouc Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Stejně jako Chytil se dostal poprvé do reprezentace. Třiadvacetiletý krajní obránce Ondřej Zmrzlý je oporou Sigmy, loni byl navíc hodně produktivní a do statistik si připsal pět branek a tři nahrávky. Letos přidal tři gólové asistence, na svém postu patří v lize k nejlepším. Sáhne po něm v zimě někdo z předních týmů tabulky?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud