20. Philippe Coutinho (Liverpool) - hodnocení: 85

20. Philippe Coutinho (Liverpool) - hodnocení: 85

19. Willian (Chelsea) - hodnocení: 85
18. Diego Costa (Chelsea) - hodnocení: 85
17. Laurent Koscielny (Arsenal) - hodnocení: 85
16. Dimitri Payet (West Ham) - hodnocení: 86
20
Fotogalerie

ŽEBŘÍČEK: 20 nejlepších hráčů anglické Premier League ve hře FIFA 17

Sto lidí, sto názorů. Podle někoho je nejlepší fotbalovou ligou na světě španělská Primera División, další zase tvrdí, že je nejsilnější německá Bundesliga, stále však převládá názor, podle kterého se hraje nejlepší fotbal v Anglii.

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo či Neymar působí ve Španělsku, Manuel Neuer v Německu, výkvět největších hvězd je však stále k vidění v anglické Premier League. Kluby jako Manchester United, Manchester City nebo Chelsea disponují neomezenými finančními možnostmi a neustále investují do nových posil. Letošní léto nebylo výjimkou a do anglické ligy přišly další hvězdy světového fotbalu.

Kdo z nich je nejlepší? Na hodnocení je na začátku sezony ještě brzo, rozhodne se až na jaře. Už nyní ale můžeme sestavit žebříček dvacítky nejlepších na základě hodnocení ve hře FIFA 17. Jeho podobu najdete v naší fotogalerii.

Philippe Coutinho 2.jpgWillian.jpgDiego Costa Chelsea.jpgLaurent Koscielny.jpgDimitri Payet.jpgVincent Kompany.jpgCesc Fabregas Chelsea.jpgSanti Cazorla.jpgDavid Silva.jpgAlexis Sánchez.jpgHugo Lloris.jpgPaul Pogba Manchester.jpgKevin de Bruyne.jpgEden hazard.jpgPetr Čech Arsenal 2.jpgSergio Aguero.jpgThibaut Courtois Chelsea.jpgMesut Ozil Arsenal.jpgDavid de Gea.jpgZlatan Manchester.jpg
ŽEBŘÍČEK: 20 nejlepších hráčů anglické Premier League ve hře FIFA 17 (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud