Jan Kolář  - Dvaatřicetiletý bek působil v Pardubicích naposledy v sezoně 2012/13, v jejímž průběhu zamířil do Doněcku. Poté hrál za Vladivostok a poslední čtyři roky oblékal dres Chabarovsku. Teď se účastník čtyř světových šampionátů a posledních olympijských her vrátil zpátky do Dynama, s nimž získal dvě zlaté extraligové medaile. Foto: Profimedia.cz
 Robert Kousal  - Dvě zlata má z Pardubic také Robert Kousal. Osmadvacetiletý útočník Dynamo opustil v průběhu sezony 2013/14, kdy odešel do Podolsku. Hrál taky ve Švýcarsku a poslední rok byl dvojnásobný účastník světových šampionátů ve Švédsku. V příští sezoně však bude působit zase v Pardubicích. Foto: Profimedia.cz
 Corey Locke  - Dynamo získalo i jednu zajímavou zahraniční posilu. Do Pardubic přišel pětatřicetiletý kanadský centr Corey Locke, jenž dvakrát vyhrál AHL, ve které si šestkrát zahrál i Utkání hvězd. Za Montreal, New York Rangers a Ottawu odehrál taky devět zápasů v NHL a poslední tři roky nastupoval v EBEL lize. Jak ve Villacheru, tak v Linzi byl velmi produktivní a v Pardubicích si od něj hodně slibují. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Štěpánek  - Pardubice mají také novou brankářskou jedničku. Tou se stal třiatřicetiletý Jakub Štěpánek, jenž naposledy chytal ve Slovanu Bratislava. V Dynamu už bývalý reprezentant krátce působil, teď vytvoří dvojici s Ondřejem Kacetlem. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Ze dna zase vzhůru. Toto je pět nejvýraznějších posil, které v létě přivedly Pardubice

Byli na odpis a stačilo málo, aby hokejisté Pardubic spadli z extraligy. Další mizernou sezonu už ale v Dynamu zažít nechtějí, a tak klub kvalitně posiluje.

Bez názvu.jpg

Dynamo je na přestupovém trhu velmi aktivní a přivedlo už několik posil. Jména pěti nejzajímavějších z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Jan Kolář

Jan Kolář MS 2019.jpg

Dvaatřicetiletý bek působil v Pardubicích naposledy v sezoně 2012/13, v jejímž průběhu zamířil do Doněcku. Poté hrál za Vladivostok a poslední čtyři roky oblékal dres Chabarovsku. Teď se účastník čtyř světových šampionátů a posledních olympijských her vrátil zpátky do Dynama, s nimž získal dvě zlaté extraligové medaile.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Robert Kousal

Robert Kousal.jpg

Dvě zlata má z Pardubic také Robert Kousal. Osmadvacetiletý útočník Dynamo opustil v průběhu sezony 2013/14, kdy odešel do Podolsku. Hrál taky ve Švýcarsku a poslední rok byl dvojnásobný účastník světových šampionátů ve Švédsku. V příští sezoně však bude působit zase v Pardubicích.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Corey Locke

Corey Locke NHL.jpg

Dynamo získalo i jednu zajímavou zahraniční posilu. Do Pardubic přišel pětatřicetiletý kanadský centr Corey Locke, jenž dvakrát vyhrál AHL, ve které si šestkrát zahrál i Utkání hvězd. Za Montreal, New York Rangers a Ottawu odehrál taky devět zápasů v NHL a poslední tři roky nastupoval v EBEL lize. Jak ve Villacheru, tak v Linzi byl velmi produktivní a v Pardubicích si od něj hodně slibují.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek Slovan.jpg

Pardubice mají také novou brankářskou jedničku. Tou se stal třiatřicetiletý Jakub Štěpánek, jenž naposledy chytal ve Slovanu Bratislava. V Dynamu už bývalý reprezentant krátce působil, teď vytvoří dvojici s Ondřejem Kacetlem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Radoslav Tybor

Radoslav Tybor Vítkovice Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý slovenský reprezentační útočník poslední tři roky hrával za Vítkovice. Předtím působil krátce v Třinci, ale také v Pardubicích, kam přišel v průběhu sezony 2012/13. V Dynamu se mu dařilo a v klubu si od něj zase hodně slibují.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud