Pavel Francouz (Colorado Avalanche) – letošní hodnocení: 60 . Pavel Francouz dostal rating 60, což je, vzhledem k jeho letošním výkonům, opravdový výsměch. Devětadvacetiletý gólman odchytal za Colorado 34 zápasů, v průměru inkasuje jen 2,4 branky na utkání a úspěšností zákroků se dostal nad 92%. Po zásluze si vysloužil nový kontrakt a ve hře NHL 21 by měl dostat také výrazně vyšší hodnocení. Foto: Profimedia.cz
 Libor Hájek (New York Rangers) – letošní hodnocení: 69.  Je jediným českým obráncem, jehož rating se v NHL 20 dostal pod číslo 70. To by se ale v příštím vydání mělo změnit. Dvaadvacetiletý bek letos za New York Rangers odehrál 28 zápasů a připsal si v nich pět asistencí. Nevyhnulo se mu sice přesunutí na farmu do AHL, ukázal však zajímavý potenciál a určitě má na to, aby se v NHL zabydlel natrvalo. Foto: Profimedia.cz
 Martin Nečas (Carolina Hurricanes) – letošní hodnocení: 73.  Jednadvacetiletý útočník odehrál v předešlé sezoně NHL jen sedm zápasů, a i proto dostal poměrně nízký rating. Letos však dostává v Carolině hodně prostoru, v 64 duelech posbíral 36 (16+20) bodů a je osmým nejproduktivnějším českým hráčem v NHL. Jeho rating poroste. Foto: Profimedia.cz
 Pavel Zacha (New Jersey Devils) – letošní hodnocení: 79.  V předešlých třech sezonách vedení New Jersey příliš nepřesvědčil o tom, že sázka na něj byla tím nejlepším, co Devils mohli udělat. V létě se dokonce spekulovalo o jeho odchodu do Ruska, Pavel Zacha ale nakonec podepsal nový kontrakt a letos v New Jersey prožívá svou nejlepší sezonu, kterou okořenil osmi góly a 24 nahrávkami. I proto by si zasloužil vyšší hodnocení. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Zaslouží si víc. Pět českých hokejistů, jejichž hodnocení ve hře NHL 21 půjde nahoru

V současné době je na paření her více času než kdykoliv předtím. Hodně populární je i NHL 20, ve které válí David Pastrňák nebo Jakub Voráček. A všichni už se těší, co přinese příští pokračování.

Bez názvu.jpg

Nejlépe hodnoceným českým hokejistou ve hře NHL 20 se stal podle očekávání David Pastrňák, jehož rating se dostal na 90. Je otázkou, zda v příštím vydání hry dostane ještě vyšší hodnocení, toho by se ale mělo dočkat minimálně pět jiných českých hokejistů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Pavel Francouz (Colorado Avalanche) – letošní hodnocení: 60

Pavel Francouz Colorado 3.jpg

Pavel Francouz dostal rating 60, což je, vzhledem k jeho letošním výkonům, opravdový výsměch. Devětadvacetiletý gólman odchytal za Colorado 34 zápasů, v průměru inkasuje jen 2,4 branky na utkání a úspěšností zákroků se dostal nad 92%. Po zásluze si vysloužil nový kontrakt a ve hře NHL 21 by měl dostat také výrazně vyšší hodnocení.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Libor Hájek (New York Rangers) – letošní hodnocení: 69

Libor Hájek NYR 19.jpg

Je jediným českým obráncem, jehož rating se v NHL 20 dostal pod číslo 70. To by se ale v příštím vydání mělo změnit. Dvaadvacetiletý bek letos za New York Rangers odehrál 28 zápasů a připsal si v nich pět asistencí. Nevyhnulo se mu sice přesunutí na farmu do AHL, ukázal však zajímavý potenciál a určitě má na to, aby se v NHL zabydlel natrvalo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Martin Nečas (Carolina Hurricanes) – letošní hodnocení: 73

Martin Nečas 19.jpg

Jednadvacetiletý útočník odehrál v předešlé sezoně NHL jen sedm zápasů, a i proto dostal poměrně nízký rating. Letos však dostává v Carolině hodně prostoru, v 64 duelech posbíral 36 (16+20) bodů a je osmým nejproduktivnějším českým hráčem v NHL. Jeho rating poroste.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Pavel Zacha (New Jersey Devils) – letošní hodnocení: 79

Pavel Zacha NJ 19.jpg

V předešlých třech sezonách vedení New Jersey příliš nepřesvědčil o tom, že sázka na něj byla tím nejlepším, co Devils mohli udělat. V létě se dokonce spekulovalo o jeho odchodu do Ruska, Pavel Zacha ale nakonec podepsal nový kontrakt a letos v New Jersey prožívá svou nejlepší sezonu, kterou okořenil osmi góly a 24 nahrávkami. I proto by si zasloužil vyšší hodnocení.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Filip Hronek (Detroit Red Wings) – letošní hodnocení: 80

Filip Hronek Detroit 19.jpg

Hodnocení 80 sice není vůbec špatné, Filip Hronek si ale zaslouží víc. Dvaadvacetiletý bek se během své druhé sezony v NHL zabydlel mezi stálicemi zadních řad Detroitu a navíc je hodně produktivní. Do statistik si připsal devět branek, 22 asistencí a je nejproduktivnějším českým bekem v zámoří.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud