David Cienciala  - Postrach extraligového play-off ze sezony 20017/18 se v extralize poprvé stěhoval. Třiadvacetiletý útočník David Cienciala, jenž v posledním ročníku získal titul s Třincem, opustil kádr Ocelářů a zamířil do Mladé Boleslavi. Poslední sezona mu tolik nevyšla, dohromady posbíral jen 14 bodů, jak se mu tedy povede ve městě Škodovky? Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Marek Hrbas  - Člen širšího reprezentačního kádru v průběhu minulé sezony opustil Vítkovice a zamířil do KHL. V Chabarovsku ale dlouho nevydržel a vrátil se do extraligy. Šestadvacetiletý Marek Hrbas, který hrával i za Spartu a působil rovněž v zámoří, se stal nedávnou posilou Mladé Boleslavi. Foto: Profimedia.cz
 Mitchell Fillman  - Bruslaři lovili také v Chance lize. Z Českých Budějovic totiž dorazil kanadský bek Mitchell Fillman. Devětadvacetiletý obránce odehrál za Motor tři povedené ročníky, teď ho čeká extraligová premiéra. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Jan Stránský  - Chomutovu se po pádu z extraligy rozpadl kádr. Opustil ho také Jan Stránský, který loni posbíral v základní části 22 bodů. Předtím hrával za Liberec, Slavii či Plzeň. Teď devětadvacetiletý forvard patří Mladé Boleslavi. Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia
6
Fotogalerie

Zase budou hodně kousat. Podívejte se na nejlepší letní posily Mladé Boleslavi

Nebudou patřit k aspirantům na titul, extraligovým favoritům ale mohou pořádně zatopit. Mladé Boleslavi se totiž během léta povedlo hodně zajímavě posílit.

Bez názvu.jpg

V Mladé Boleslavi už působí Michal Vondrka nebo Jakub Klepiš. V létě na soupisce klubu z města Škodovky přibylo několik dalších zajímavých posil. Jména pěti „největších“ z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

David Cienciala

David Cienciala Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Postrach extraligového play-off ze sezony 20017/18 se v extralize poprvé stěhoval. Třiadvacetiletý útočník David Cienciala, jenž v posledním ročníku získal titul s Třincem, opustil kádr Ocelářů a zamířil do Mladé Boleslavi. Poslední sezona mu tolik nevyšla, dohromady posbíral jen 14 bodů, jak se mu tedy povede ve městě Škodovky?

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Marek Hrbas

Marek Hrbas Vítkovice.jpg

Člen širšího reprezentačního kádru v průběhu minulé sezony opustil Vítkovice a zamířil do KHL. V Chabarovsku ale dlouho nevydržel a vrátil se do extraligy. Šestadvacetiletý Marek Hrbas, který hrával i za Spartu a působil rovněž v zámoří, se stal nedávnou posilou Mladé Boleslavi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Mitchell Fillman

Mitchell Fillman Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Bruslaři lovili také v Chance lize. Z Českých Budějovic totiž dorazil kanadský bek Mitchell Fillman. Devětadvacetiletý obránce odehrál za Motor tři povedené ročníky, teď ho čeká extraligová premiéra.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Stránský

Jan Stránský Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Chomutovu se po pádu z extraligy rozpadl kádr. Opustil ho také Jan Stránský, který loni posbíral v základní části 22 bodů. Předtím hrával za Liberec, Slavii či Plzeň. Teď devětadvacetiletý forvard patří Mladé Boleslavi.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Martin Ševc

Martin Ševc Liberec.jpg

Sedmatřicetiletý bek po sezoně opustil Liberec a zamířil vstříc další výzvě. Bývalý reprezentační bek, jenž hrával i za Lev Praha a má na kontě čtyři tituly ze švédské soutěže, vyztužil zadní řady Mladé Boleslavi. Jeho noví spoluhráči jsou určitě velmi rádi, že už nemusí hrát proti němu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud