Zaregistruj se a bojuj o pohár E.ON Junior Cup

(Inzerce) Fotbalové naděje se mohou těšit na další ročník E.ON Junior Cupu, který se poprvé bude konat po celém Česku.
Zaregistruj se a bojuj o pohár E.ON Junior Cup

Fotbalové naděje se mohou i v roce 2014 těšit na největší turnaj desetiletých hráčů v České republice. A to doslova. E.ON Junior Cup se totiž poprvé během své devítileté historie bude konat po celém Česku.

„Každým rokem rostl počet turnajů a zájem klubů nás přesvědčil o tom, abychom z turnaje udělali celorepublikovou záležitost,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické společnosti E.ON.

Turnaj bude rozdělen na deset krajských kol, které se uskuteční od poloviny dubna a skončí v červnu. „V každém dílčím kole se představí 24 týmů a do zářijového Velkého finále budou postupovat oba finalisté,“ dodal Pagač. „Abychom s turnajem zasáhli celou republiku, museli jsme spojit některé kraje.“

Jeden turnaj se tedy bude konat pro Liberecký a Ústecký kraj, dále pro Karlovarský a Plzeňský kraj, Královéhradecký a Pardubický kraj. Spojený s Prahou bude Středočeský kraj. První turnaj se odehraje 19. dubna a poslední regionální kolo je naplánované na 21. června.

Herní systém zůstává stejný. Hrát se bude na dvou minihřištích najednou a výsledky se sečtou. „Hraje se dle pravidel fotbalu pro soutěže přípravek. Na hřišti bude pět hráčů plus brankář,“ řekl dále Pagač.

Jubilejní ročník mohou hrát hráči narození 1. 1. 2004 a mladší. Výjimku tvoří hráčky, které mají věkovou hranici posunutou na 1. 1. 2003.

I v roce 2014 nabídne každé regionální kolo bohatý doprovodný program a soutěže. Připraven bude opět E.ON Fotbalový park plný fotbalových atrakcí včetně kruhové arény s brankami – fotbalové klece. Doprovodný program nabízí i skákací hrady nebo nafukovací arénu pro E.ON Rodinný turnaj.

Návštěvníci se mohou těšit i na sekci Smart mobility, která zahrnuje řešení pro mobilitu v oblastech elektromobility a CNG od společnosti E.ON. Chybět nebudou ani známé tváře z fotbalového prostředí jako Patrik Berger.

Pokud máte zájem přihlásit svůj klub do jubilejního desátého ročníku E.ON Junior Cupu, pak se neváhejte přihlásit prostřednictvím formuláře, který naleznete zde nebo na www.eonrodinnyfotbalek.cz.

Nevíte, co je E.ON Junior Cup? Pak se podívejte na toto video, které vám o projektu prozradí vše důležité.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Top videa

Podívejte se, jak během pauzy v NHL trénuje David Pastrňák

Nejčtenější články

Hvězdný brankář pro extraligu. Podívejte se, které kluby by mohl posílit Alexander Salák

Hvězdný brankář pro extraligu. Podívejte se, které kluby by mohl posílit Ale…

Hokejový přestupový trh je už nějakou dobu otevřený, k dispozici je však celá řada zajímavých jmen. Bez smlouvy je i bývalý reprezentační gólman Alexander Salák, který naposledy působil v KHL.

19.  5.  2020 |
Rebel Kanga je na odchodu ze Sparty. Podívejte se, do kterých klubů by mohl zamířit

Rebel Kanga je na odchodu ze Sparty. Podívejte se, do kterých klubů by mohl …

Šance na to, že by Guélor Kanga zůstal ve Spartě, se blíží nule. Gabonský záložník na Letné dokončí sezonu a poté odejde zadarmo do zahraničí. Zájemci o jeho služby už se rýsují.

15.  5.  2020 |
Vrátí se Jaromír Jágr do extraligy? Podívejte se, ve kterých klubech by mohl hrát

Vrátí se Jaromír Jágr do extraligy? Podívejte se, ve kterých klubech by mohl…

Do začátku nové extraligové sezony je ještě daleko, spekulace ale nikdy neutichají. Znovu se tak začíná mluvit o tom, zda a v jaké formě se na led vrátí Jaromír Jágr.

26.  5.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com