Zaplatí daň za úspěch?! 3 mladí hráči, kteří po úspěšném podzimu mohou opustit Slovácko

Zaplatí daň za úspěch?! 3 mladí hráči, kteří po úspěšném podzimu mohou opustit Slovácko

Zaplatí daň za úspěch?! 3 mladí hráči, kteří po úspěšném podzimu mohou opustit Slovácko

Fotbalisté Slovácka odehráli velmi dobrý podzim. Svěřenci trenéra Martina Svědíka během něj získali 32 bodů a přezimují na skvělém šestém místě.

Slovácko ztrácí jen bod na čtvrtou Spartu a pouhých šest bodů na druhou Plzeň. Klub z Uherského Hradiště má za sebou skvělý podzim, jenže trenér Svědík už se zřejmě začíná bát o budoucnost některých svých opor. Jména tří mladých hráčů Slovácka, o které může být zájem i jinde, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Patrik Hellebrand

Patrik Hellebrand.jpg

Dvacetiletý záložník debutoval v lize už v sezoně 2016/17, kdy odehrál jeden zápas za Zlín. Letos přidal jedenáct startů v barvách Slovácka a v zápase s Plzní vstřelil i první ligový gól. Rázem se jeho jméno začalo spojovat se Slavií i odchodem do Nizozemska.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Lukáš Sadílek

Lukáš Sadílek Luděk Ovesný  MAFRA  Profimedia.jpg

Jeho mladší bratr už se usadil v sestavě nizozemského PSV Eindhoven a také Lukáš Sadílek by se ze Slovácka mohl posunout o dům dál. Třiadvacetiletý záložník hraje ligu už od sezony 2014/15, loni dal pět branek, připsal si čtyři asistence a letos přidal dalších 12 startů. Zůstane v Uherském Hradišti, nebo si vyzkouší nové angažmá?

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Matouš Trmal

Matouš Trmal 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Ze Sparty možná odejde Florin Nita, brankářská dvojice Plzně stárne a okolo Ondřeje Koláře krouží zahraniční kluby. Budou tedy elitní české týmy hledat náhradu mezi tři tyče? Jednou z možností pro ně je angažování Matouše Trmala, který ve Slovácku odchytal velmi dobrý podzim. V 19 zápasech dostal 23 branek a vychytal sedm čistých kont. Navíc mu je teprve 21 let, což z něj dělá velmi atraktivní zboží.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud