Tomáš Holeš   Do Slavie původně přicházel na pravý kraj obrany, tam ale nejprve vládl Vladimír Coufal a nyní Alexander Bah. Tomáš Holeš se tak zabydlel ve středu obrany a na tomto postu podává stabilně velmi dobré výkony, které ho vynesly až do reprezentace. Holeš nyní patří ke klíčovým postavám sešívaného týmu.  Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Provod   Pevný flek v sestavě má také Lukáš Provod, jehož výhodou je, že může nastoupit jak na kraji zálohy, tak uprostřed středové řady. Na podzim se dostal do reprezentace a v parádních výkonech pokračuje i na jaře. Na kontě má tři góly, ale především osm asistencí, což z něj dělá nejlepšího nahrávače celé ligy.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Abdallah Sima  Jeho hvězda během podzimu vylétla raketově nahoru a Abdallah Sima nepolevuje ani na jaře. Devatenáctiletý klenot ze Senegalu, o něhož už projevil zájem Arsenal nebo Juventus, má na kontě jedenáct branek a tři asistence. Kraj hřiště si bez něj v Edenu nedokážou představit.  Foto: Profimedia.cz
 Nicolae Stanciu   Během podzimu podával velmi dobré výkony Ondřej Lingr, jenž tlačil na pozici Nicolae Stancia. Ten ale svůj flek v sestavě udržel a ze středu hřiště řídí hru sešívaného týmu. Nejdražší hráč v ligové historii hraje přesně tak, jak si trenér Trpišovský přeje, a na kontě má už čtyři góly a stejný počet přihrávek.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Záloha, z níž jde strach. Trenér Trpišovský ve Slavii poskládal nezastavitelné komando

Slavia má k dispozici nesmírně široký kádr a o každé místo v sestavě je pořádný boj. Trenér Jindřich Trpišovský však už svou optimální sestavu našel.

Bez názvu.jpg

Kádr Slavie je poskládaný tak, že by trenér Jindřich Trpišovský dokázal postavit dvě silné jedenáctky. Na každou pozici se tlačí několik adeptů, ovšem kouč sešívaných má i své „vyvolené” fotbalisty, na nichž hra Slavie stojí. To platí také o složení záložní řady. Jak vypadá její optimální složení? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Tomáš Holeš 

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Do Slavie původně přicházel na pravý kraj obrany, tam ale nejprve vládl Vladimír Coufal a nyní Alexander Bah. Tomáš Holeš se tak zabydlel ve středu obrany a na tomto postu podává stabilně velmi dobré výkony, které ho vynesly až do reprezentace. Holeš nyní patří ke klíčovým postavám sešívaného týmu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Lukáš Provod 

Lukáš Provod 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Pevný flek v sestavě má také Lukáš Provod, jehož výhodou je, že může nastoupit jak na kraji zálohy, tak uprostřed středové řady. Na podzim se dostal do reprezentace a v parádních výkonech pokračuje i na jaře. Na kontě má tři góly, ale především osm asistencí, což z něj dělá nejlepšího nahrávače celé ligy. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Abdallah Sima 

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Jeho hvězda během podzimu vylétla raketově nahoru a Abdallah Sima nepolevuje ani na jaře. Devatenáctiletý klenot ze Senegalu, o něhož už projevil zájem Arsenal nebo Juventus, má na kontě jedenáct branek a tři asistence. Kraj hřiště si bez něj v Edenu nedokážou představit. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Nicolae Stanciu 

Nicolae Stanciu Slavia 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Během podzimu podával velmi dobré výkony Ondřej Lingr, jenž tlačil na pozici Nicolae Stancia. Ten ale svůj flek v sestavě udržel a ze středu hřiště řídí hru sešívaného týmu. Nejdražší hráč v ligové historii hraje přesně tak, jak si trenér Trpišovský přeje, a na kontě má už čtyři góly a stejný počet přihrávek. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Peter Olayinka 

Peter Olayinka 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Jistý flek v sestavě má také Peter Olayinka, jemuž patří levý kraj hřiště. Reprezentant z Nigérie, okolo něhož pravidelně krouží zahraniční kluby, je pro hru Slavie nesmírně důležitý. Dává klíčové branky, připravuje nebezpečné pozice pro své spoluhráče a řadí se mezi největší hvězdy celé ligy. Letos dal v lize už šest branek a přidal tři nahrávky.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud