Zajímavé spekulace. 4 hráči ze zahraničí, kteří jsou spojováni s příchodem do Slavie

Fotbalová Fortuna liga ulehla k zimnímu spánku, na přestupovém trhu bude ale znovu pořádně živo. Aktivní bude i Slavia.

Slavia bude zřejmě lovit posily na domácím i zahraničním trhu. Na tom si podle nejrůznějších spekulací vyhlédla hned čtyři fotbalisty s cizím pasem. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 5

Hussein Ali (Švédsko, Örebro) 

profimedia-0431452593.jpg

Sázka na jednoho Švéda se Slavii už vyplatila. Kapitán švédské reprezentační jednadvacítky Aihaim Ousou sice v létě přicházel spíše jako investice do budoucna, nyní je ale v Edenu stoperem číslo jedna. I proto by do údajně mohl přijít taky Hussein Ali - devatenáctiletý pravý obránce, jenž by mohl být náhradou za Alexandera Baha, o kterého je zájem v zahraničí. Ali, jenž je, stejně jako Ousou, hráčem švédské reprezentační jednadvacítky, momentálně působí v Örebro. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Joel Mattsson (Finsko, Mariehamn) 

Untitled 1.jpg

Další možná posila ze severu Evropy. Taky Joel Mattsson může nastupovat na pravém kraji obrany i zálohy, takže i on by případně mohl nahradit Baha. Dvaadvacetiletý bývalý finský mládežnický reprezentant navíc podle portálu transfermarkt.de stojí pouhých 150 tisíc eur, takže by se mohlo jednat o levnou investici. Mattsson od léta hostuje ve finském Mariehamnu, patří ale dánskému Vejle. 

Foto: YouTube.com

Pokračování 4 / 5

Ryan Nyambe (Namibie, Blackburn) 

profimedia-0648983887.jpg

Stejně jako Ali a Mattsson nastupuje na postu pravého beka. Ovšem na rozdíl od nich by byl hodně drahý. Portál transfermarkt.de ocenil obránce Namibie částkou 2,5 milionů eur, takže by se určitě dostal přes 50 milionů korun. Opora druholigového anglického Blackburnu má čtyřiadvacet let, jeho výhodou je, že může naskočit i na postu stopera. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Sheriff Sinyan (Gambie, Molde) 

Sheriff Sinyan.jpg

Slávistický trenér Jindřich Trpišovský o něj hodně stál už v létě, tehdy ale ještě příchod pětadvacetiletého stopera z Gambie neklapl. V Edenu se však s myšlenkami na jeho přestup ještě zřejmě nerozloučili a kouč sešívaných se pokusí udělat vše pro to, aby Sheriffa Sinyana přivedl. Obránce norského Molde, který může naskočit i na postu defenzivního záložníka, stojí 600 tisíc eur. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud