Zajímavé přestupové spekulace. 3 útočníci Sparty, o které se údajně zajímá Slavia

Sešívaní sice vládnou ligové tabulce, stále ale nemohou najít útočníka. Dá se čekat, že v Edenu budou chtít tento problém už v zimě vyřešit. Kde se poohlédnou? Co třeba na Letné?

Bez názvu1.jpg

Slavia má v kádru Milana Škodu, Stanislava Tecla, Micka van Burena a Júsufa Hilála, ti však dali v lize dohromady pouhé dva góly. V Edenu se zřejmě poohlédnou po nových posilách a v zákulisí se dokonce spekuluje o možném příchodu některého z útočníků z Letné. Jména tří z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Václav Drchal

Václav Drchal Sparta 2019.jpg

Dvacetiletý rodák z Českých Budějovic je na marodce a Spartě hodně chybí. V uplynulém ročníku sice vinou zranění stihl jen deset startů, přesto dal tři branky a ukázal zajímavý potenciál, letos však do hry zatím nezasáhl. V Edenu už o něj prý dříve stáli, Václav Drchal ale v roce 2016 přišel do Sparty. Pokusí se jej sešívaní přetáhnout do svých řad?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Matěj Pulkrab

Matěj Pulkrab Sparta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Není žádným tajemstvím, že trenér Trpišovský ve Slavii má rád hráče, které dobře zná a s nimiž už dříve pracoval. V Liberci mu pod rukama prošel i Matěj Pulkrab, který byl na severu Čech na hostování ze Sparty. Dvaadvacetiletý forvard se po vydařené sezoně vrátil na Letnou, v minulém ročníku ale přidal jen tři branky a letos ještě vinou zranění nehrál. Jak by se mu asi vedlo v Edenu?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Václav Kadlec

Václav Kadlec Sparta 4.jpg

Když se před třemi lety vracel z Dánska na Letnou, Sparta za něj zaplatila přes 70 milionů korun a udělala z něj tehdy nejdražšího ligového hráče všech dob. Jenže všichni od jeho comebacku čekali více. Václav Kadlec se příliš neprosadil a navíc ho brzdí časté zdravotní problémy, kvůli nimž loni odehrál jen 27 ligových minut. Jeho přesun do Edenu by byl hodně pikantní.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud