Zájem o české hvězdy roste. 3 hráči, kteří by už brzy mohli zamířit do Premier League

V anglické Premier League v současné době působí tři čeští fotbalisté. Jejich počet by se ale brzy mohl zvýšit.

Bez názvu.jpg

Matěj Vydra patří Burnley, Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem zase válí ve West Hamu. Do anglické Premier League by se ale brzy mohly vydat další hvězdy českého fotbalu. Jména tří z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Před rokem ho ze Slavie chtělo přivést Nice, pak se spekulovalo dokonce o zájmu Dortmundu, Valencie nebo Ajaxu. Ondřej Kolář však zůstal v Edenu a se Slavií podepsal i novou smlouvu. Zájem o něj však neutichl a nyní se nahlas hovoří o jeho možném odchodu do Premier League. V té by se mohl stát novou posilou West Hamu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Alex Král

Alex Král Kosovo.jpg

V souvislosti s odchodem do Premier League se skloňuje také jméno Alexe Krále, jenž je nyní oporou moskevského Spartaku. Už dříve se psalo o tom, že by dvaadvacetiletý reprezentační záložník mohl zamířit do West Hamu, nyní jej však podle britského listu The Mirror láká taky Wolverhampton, Leeds nebo Newcastle.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Zahraniční angažmá má před sebou také Adam Hložek, kterého prý dlouhodobě sleduje Lipsko. Osmnáctiletý klenot Sparty je nyní sice zraněný, velký přestup ho ale nemine. Podle portálu hammers.news se nyní dostal na radar West Hamu, kde by mohl rozšířit českou kolonii. Po EURU by do hry o něj ale mohly vstoupit i větší kluby.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud