Žádný další hráč už nepřijde. Podívejte se, které posily získala v zimě Slavia

K odchodům ještě dojde, žádní další hráči už ale do Slavie v zimě nejspíš nepřijdou. Sešívaní ulovili na přestupovém trhu čtyři posily.

Slavia během zimy prodala Jana Kuchtu, který přestoupil do Ruska. Z Edenu odešel taky Ubong Ekpai a pryč zamíří možná ještě další hráči. Nikdo nový už ale do Slavie pravděpodobně nepřijde. Které posily sešívaní získali? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Filip Blecha 

profimedia-0635316692.jpg

Spolupráce mezi Slavií a Vlašimí funguje na jedničku. V druholigovém klubu se rozehrává několik hráčů sešívaného kádru, který však ve Vlašimi loví i posily. Jendou z nich je Filip Blecha - čtyřiadvacetiletý ofenzivní záložník, který odehrál parádní podzim. V patnácti zápasech dal osm branek, přidal čtyři asistence a patřil k nejproduktivnějším hráčům soutěže. Na kontě má zatím 35 ligových minut v dresu Bohemians, prosadí se i ve Slavii? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Marek Icha 

Z Táborska přišel do Slavie Marek Icha, který má teprve devatenáct let a ukrývá v sobě zajímavý potenciál. Na podzim odehrál patnáct zápasů ve druhé lize a trenérský štáb Slavie hodně zaujal. Defenzivní univerzál se navíc může ještě zlepšovat, na jaře však bude hostovat ve Vlašimi.

Pokračování 4 / 5

Yira Sor 

profimedia-0651303147.jpg

Nejdražší zimní posila Slavie. Yira Sor odehrál parádní podzim v ostravském Baníku, během něhož dal tři branky a přidal pět nahrávek. Jednadvacetiletého Nigerijce chtěla Sparta, rychlonohý křídelník ale nakonec odešel do Slavie. Ta za něj poslala do Ostravy třicet milionů korun a ještě krajana Ubonga Ekpaie. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Maksym Taloverov 

Maksym Talovierov Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

O jeho příchodu do Edenu se spekulovalo déle a nakonec k němu taky došlo. Ukrajinský stoper dosud působil v Českých Budějovicích, za které odehrál 47 ligových zápasů a vstřelil i jeden gól. V Edenu ho čeká velká konkurence, mimo jiné i v podání krajana Tarase Kačaraby, jednadvacetiletý bek má však předpoklady k tomu, aby se ve Slavii prosadil. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud