Žádaný záložník. 4 kluby, do kterých by z West Hamu mohl odejít Tomáš Souček

Tomáš Souček stále patří West Hamu, je však otázkou, jestli toto spojení bude pokračovat i nadále. V zákulisí se totiž spekuluje o jeho možném odchodu.

Tomáš Souček je pořád důležitou postavou West Hamu, letos už se na něj ale nepěla taková chvála, jako v předešlém ročníku. Změní proto působiště? Podívejte se, které kluby o něj projevily zájem.

Pokračování 2 / 5

Aston Villa FC

Tomáš Souček WH1.jpg

Za Aston Villu v minulosti nastupovali Patrik Berger, Milan Baroš nebo Libor Kozák. Teď klub z Birminghamu krouží podle The Sun taky okolo Součka, který by v týmu dostal určitě důležitou roli. Aston Villa, kterou vede manažer Steven Gerrard, skončila v uplynulém ročníku Premier League čtrnáctá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Everton FC

Tomáš Souček WH.jpg

Dalším zájemce o Součkovy služby má být Everton. Týmu z Liverpoolu uplynulý ročník příliš nevyšel a v Premier League skončil až šestnáctý. Není divu, že Toffees chtějí posílit, svou pozornost zaměřili i na Součka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Newcastle United FC

Tomáš Souček WH2.jpg

Newcastle má nekonečné finanční možnosti. Straky hodně posilovaly už v zimě a během jara se zachránily v Premier League, ve které se vyšplhaly na jedenácté místo. Příští rok chce však Newcastle hrát výš a na přestupovém trhu bude znovu hodně aktivní. Jedním z cílů má být i Souček.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Juventus FC

Tomáš Souček WH22.jpg

Dříve okolo Součka kroužil údajně Manchester United, pak zase Bayern Mnichov. A nedávno se do hry o něj vložil i Juventus. Slavný italský klub, jehož viceprezidentem je Pavel Nedvěd, skončil v uplynulém ročníku Serie A čtvrtý, propastných 16 bodů za mistrovským AC Milán, a tak není divu, že tým čekají změny. Do Turína se má vrátit Paul Pogba, jak to dopadne se Součkem?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud