Žádaný reprezentant. 6 klubů, které kroužily okolo Pavla Kadeřábka

Okolo Pavla Kadeřábka bylo hodně rušno. Reprezentační obránce, který v minulé sezoně postoupil s Hoffenheimem do Ligy mistrů, se dostal na radar několika předních evropských klubů. Nakonec ale zůstává v Bundeslize.

Kadeřábek loni podepsal smlouvu do roku 2021 a teď ji ještě o dva roky prodloužil. Stane se jedním z nejlépe placených hráčů německého klubu a zřejmě tím definitivně uzavřel spekulace o možném odchodu. Šest klubů, které okolo něj kroužily, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

AS Řím

Pavel Kadeřábek Hoffenheim.jpg

Loni koupili Patrika Schicka, z něhož udělali nejdražší posilu v klubové historii, a letos se AS Řím zaměřil na Kadeřábka. Římané v létě mohutně posilují, získali už Justina Kluiverta nebo Javiera Pastoreho, příchod Kadeřábka ale nedotáhli do zdárného konce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Inter Milán

Pavel Kadeřábek ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Na začátku léta byl jedním z favoritů na zisk Kadeřábkových služeb Inter Milán. Italský klub ale nakonec pravý post v obraně obsadil jinak a přivedl chorvatského vicemistra světa Šimeho Vrsaljka. Tím zájem Interu o Kadeřábkovy služby opadl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Juventus

Pavel Kadeřábek Hoff 3.jpg

Dlouho se spekulovalo také o Juventusu. Gigant z Turína okolo českého obránce kroužil už na podzim, z námluv ale sešlo. Cristiana Ronalda proto v kabině nepotká.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Neapol

Pavel Kadeřábek Hoffenheim 2.jpg

Krátce předtím, než Kadeřábek prodloužil smlouvu s Hoffenheimem, vstoupila do hry o jeho služby také Neapol. Účastník Ligy mistrů a druhý tým loňské Serie A převzal Carlo Ancelotti, který prý chtěl českého reprezentanta přivést. Kadeřábek ale do Itálie nakonec neodešel.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Southamtpon

Pavel Kadeřábek ČR 3.jpg

Kdo ví, kolik chybělo, aby si Kadeřábek zahrál anglickou Premier League. Do svých řad ho totiž vábil Southampton, který loni skončil 17., jen tři místa od sestupu. Manažer Mark Hughes proto sháněl posily a na jeho seznamu se ocitlo i Kadeřábkovo jméno…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Valencia

Pavel Kadeřábek Hoff 4.jpg

Nejen Itálie a Anglie, o Kadeřábkových kvalitách dobře ví i ve Španělsku. Dalším ze zájemců o jeho služby totiž byla Valencia, která v loňském ročníku La Ligy skončila čtvrtá za triem Barcelona, Atlético Madrid a Real Madrid. Zatímco přestup Tomáše Vaclíka do Sevilly klapl, Kadeřábek na Pyrenejský poloostrov neodešel.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud