Oceláři Třinec   Hodně nahlas se mluví o zájmu Třince. Oceláři získali tři extraligové tituly v řadě, v letošním ročníku se jim ale zatím nevede tak, jak by si přáli. Slezané jsou v tabulce zatím šestí, a tak se dá čekat, že budou kádr doplňovat. Z Ostravy je to do Třince kousek, peníze na Kloka by Oceláři určitě našli. 
 Dynamo Pardubice   Dalším zájemcem o Klokovy služby má být Dynamo. Pardubice postavily našlapaný tým, se kterým chtějí získat extraligové zlato. Východočeši jsou zatím v tabulce první a tým funguje, přesto klub číhá na trhu a dívá se i po Klokovi. Už teď přitom Pardubice mají na soupisce z obránců Davida Musila, Jana Košťálka, Petera Čerešňáka nebo Jana Koláře. 
 Sparta Praha   Pražané se sice v sezoně zatím spíše trápí, na přestupovém trhu jsou ale stále silným hráčem. Sparta v létě přivedla Jakuba Kováře, Josefa Kořenáře nebo Dominika Simona, přesto je v tabulce až devátá. Tým trenéra Pavla Patera před pár dny posílil Michal Kempný, bude dalším na řadě Klok? 
 Kometa Brno   O Kometě se sice ve spojení s Klokem zatím nemluví, nesmíme však zapomenout na to, že brněnský celek bývá na přestupovém trhu vždy aktivní a umí ulovit velké ryby. Kometě se letos daří, v tabulce je třetí a znovu se stává silným extraligovým hráčem. Z Ostravy do Brna to navíc není příliš daleko. 
5
Fotogalerie

Žádaný obránce. Toto je 5 extraligových týmů, do kterých by mohl zamířit Lukáš Klok

Extraliga před začátkem sezony přivítala několik zajímavých navrátilců. Před pár dny se do ní vrátil taky Michal Kempný a brzy jej může napodobit i Lukáš Klok.

Lukáš Klok před sezonou opustil Nižněkamsk a odešel zkusit štěstí do zámoří. Sedmadvacetiletý reprezentační obránce podepsal roční smlouvu s Arizonou, do NHL se ale nedostal a teď kvůli rodinným problémům za Atlantikem skončil. Co s ním bude dál? Jednou z možností je, že bude pokračovat v některé z evropských zemí. Ostravský rodák by se ale taky mohl vrátit do extraligy. Do kterých klubů by mohl zamířit? Podívejte se

Pokračování 2 / 6

HC Vítkovice 

Lukáš Klok Vítkovice Adolf Horsinka  MAFRA  Profimedia.jpg

Klok už v extralize hrál. Debutoval v ní v sezoně 2014/15 ve Vítkovicích a jiný dres v elitní tuzemské soutěži dosud neoblékl. V ostravském klubu si vybudoval dobrou pozici, která jej vynesla do reprezentace i k zahraničnímu angažmá. Vítkovicím se letos daří, jsou druhé a Klokův návrat by kvalitu týmu ještě zvýšil. Favorité na zisk jeho služeb jsou přesto zřejmě jiní. 

Foto: Adolf Horsinka / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Oceláři Třinec 

Lukáš Klok ČR 1.jpg

Hodně nahlas se mluví o zájmu Třince. Oceláři získali tři extraligové tituly v řadě, v letošním ročníku se jim ale zatím nevede tak, jak by si přáli. Slezané jsou v tabulce zatím šestí, a tak se dá čekat, že budou kádr doplňovat. Z Ostravy je to do Třince kousek, peníze na Kloka by Oceláři určitě našli. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Dynamo Pardubice 

Lukáš Klok KHL.jpg

Dalším zájemcem o Klokovy služby má být Dynamo. Pardubice postavily našlapaný tým, se kterým chtějí získat extraligové zlato. Východočeši jsou zatím v tabulce první a tým funguje, přesto klub číhá na trhu a dívá se i po Klokovi. Už teď přitom Pardubice mají na soupisce z obránců Davida Musila, Jana Košťálka, Petera Čerešňáka nebo Jana Koláře. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Sparta Praha 

Lukáš Klok ČR.jpg

Pražané se sice v sezoně zatím spíše trápí, na přestupovém trhu jsou ale stále silným hráčem. Sparta v létě přivedla Jakuba Kováře, Josefa Kořenáře nebo Dominika Simona, přesto je v tabulce až devátá. Tým trenéra Pavla Patera před pár dny posílil Michal Kempný, bude dalším na řadě Klok? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Kometa Brno 

Lukáš Klok Slovan.jpg

O Kometě se sice ve spojení s Klokem zatím nemluví, nesmíme však zapomenout na to, že brněnský celek bývá na přestupovém trhu vždy aktivní a umí ulovit velké ryby. Kometě se letos daří, v tabulce je třetí a znovu se stává silným extraligovým hráčem. Z Ostravy do Brna to navíc není příliš daleko. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud