Žádaný Fillo. Tři ligové kluby, které chtějí získat klíčového hráče Teplic

Žádaný Fillo. Tři ligové kluby, které chtějí získat klíčového hráče Teplic

Žádaný Fillo. Tři ligové kluby, které chtějí získat klíčového hráče Teplic

Martin Fillo je v kurzu. Teplický záložník je znovu velmi produktivní a na severu Čech budou mít co dělat, aby ho udrželi. O jednatřicetiletého hráče, který se před lety mihl i v reprezentaci, je totiž zájem.

Fillo má za sebou dva a půl roku v teplickém dresu, během nichž si vypracoval vizitku jednoho z nejlepších krajních záložníků ligy. Letos dal už čtyři góly, celkově se v Teplicích trefil v 21 duelech, přidal deset asistencí a vysloužil si zájem konkurenčních klubů. Kdo ho láká do svých řad? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 4

Plzeň

Fillo.jpg

Zřejmě nejvážnější zájemce o Fillovy služby. Viktorka v zimě bude řešit změny v kádru, spekuluje se o odchodu Jana Kovaříka, a Pavel Vrba hledá alternativy na kraje zálohy. Tou by mohl být právě Fillo, který je plzeňským odchovancem a jenž už v klubu několikrát působil.

Viktorce pomohl i k premiérovému postupu do Ligy mistrů, blýskl se parádním gólem v předkole do sítě Kodaně, nikdy si ale nevybojoval pevné místo v týmu a od roku 2015 je hráčem Teplic. Teď by se mohl vrátit na západ Čech.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Zlín

Martin Fillo 2.jpg

Když Zlín ovládl domácí pohár a zajistil si postup do hlavní fáze Evropské ligy, začali v klubu s přestavbou kádru. Jednou z vytipovaných posil byl právě Fillo, kterého to do Baťova města táhlo. „Víme, že by měl Fillo zájem k nám jít,“ uvedl pro iSport.cz majitel klubu Zdeněk Červenka. K dohodě nedošlo, Zlín však o hráče stojí dál.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Baník

Martin Fillo 3.jpg

Ostravané po návratu do ligy tápou, ze 14 zápasů vyhráli jediný a po víkendové prohře v Liberci se krčí na dně tabulky. Tým okolo Milana Baroše potřebuje nutně posílit a hledá hráče, kteří ho vyvedou z krize. I proto vedení Baníku zaměřilo svou pozornost na produktivního Filla, který by výrazně pomohl se zlepšením ofenzivní hry. Ovšem jít do první Plzně a zahrát si Ligu mistrů, nebo se strachovat o sestup do druhé ligy, to je velký rozdíl…

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud