Jean-David Beauguel - Jakmile se Plzni zranil Michael Krmenčík, tak vedení západočeského klubu začalo jednat. Bleskově se dohodlo na přestupu Jeana-Davida Beauguela, jenž dal během podzimu ve zlínském dresu devět branek. Naváže na střeleckou formu i v modročerveném dresu Plzně? Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Chorý - Když do Plzně loni přicházel, měl se stát nástupcem Michaela Krmenčíka a hlavní útočnou zbraní Viktorky. Jenže ve 13 zápasech dal jen dvě branky a střelecky se dlouho hledal i v aktuálním ročníku. Závěr podzimu mu však vyšel, dal góly Olomouci, Zlínu a prosadil se i v klíčovém zápase Ligy mistrů proti AS Řím. Naváže na své výkony na jaře? Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Kepl - V Plzni od něj hodně očekávají. Dokonce se hovoří o tom, že by to mohl dotáhnout ještě dál, než Michael Krmenčík. Osmnáctiletý Tomáš Kepl dává jeden gól za druhým a prosazuje se i v reprezentaci. Místo v áčku však nejspíš ještě nezíská.
 Michael Krmenčík - Nejlepší kanonýr uplynulé sezony dal v úvodu letošního ročníku sedm branek. Jenže na konci října se zranil, čímž padl jeho přesun do zahraničí. Michael Krmenčík má totiž po sezoně. Nebo se snad stihne zázračně uzdravit a v závěru ročníku ještě pomůže v bitvě o titul? Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Začíná boj o místo. 6 útočníků, které má nyní v kádru plzeňská Viktorka

Viktorku na jaře čeká boj o titul i bitvy v Evropské lize. Kouč Pavel Vrba sice (zřejmě) až do konce sezony nebude moct využít služeb Michaela Krmenčíka, i tak má ale na hrotu sestavy z čeho vybírat.

Kdo se na jaře stane plzeňským útočníkem číslo jedna? Trenér Vrba má na výběr z několika variant. Všechny je najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Marek Bakoš

Marek Bakoš Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pětatřicetiletý slovenský útočník byl na podzim na hostování v Trnavě, za kterou odehrál celkově 18 zápasů, v nichž dal pět branek. Jeho slovenská mise však končí a Marek Bakoš se vrací tam, kde zažil nejúspěšnější část kariéry. V Plzni se chce znovu stát útočníkem číslo jedna.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Jean-David Beauguel

Jean David Beauguel Luděk Ovesný MAFRA Profimedia.jpg

Jakmile se Plzni zranil Michael Krmenčík, tak vedení západočeského klubu začalo jednat. Bleskově se dohodlo na přestupu Jeana-Davida Beauguela, jenž dal během podzimu ve zlínském dresu devět branek. Naváže na střeleckou formu i v modročerveném dresu Plzně?

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Tomáš Chorý

Tomáš Chorý Plzeň Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Když do Plzně loni přicházel, měl se stát nástupcem Michaela Krmenčíka a hlavní útočnou zbraní Viktorky. Jenže ve 13 zápasech dal jen dvě branky a střelecky se dlouho hledal i v aktuálním ročníku. Závěr podzimu mu však vyšel, dal góly Olomouci, Zlínu a prosadil se i v klíčovém zápase Ligy mistrů proti AS Řím. Naváže na své výkony na jaře?

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Tomáš Kepl

PlzeňL.jpg

V Plzni od něj hodně očekávají. Dokonce se hovoří o tom, že by to mohl dotáhnout ještě dál, než Michael Krmenčík. Osmnáctiletý Tomáš Kepl dává jeden gól za druhým a prosazuje se i v reprezentaci. Místo v áčku však nejspíš ještě nezíská.

Pokračování 6 / 7

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík zranění Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Nejlepší kanonýr uplynulé sezony dal v úvodu letošního ročníku sedm branek. Jenže na konci října se zranil, čímž padl jeho přesun do zahraničí. Michael Krmenčík má totiž po sezoně. Nebo se snad stihne zázračně uzdravit a v závěru ročníku ještě pomůže v bitvě o titul?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Jakub Řezníček

Jakub Řezníček Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Loňské jaro strávil na hostování v Olomouci, kde se blýskl šesti brankami. V létě se vrátil do Plzně, pevné místo v sestavě si však nezískal. Třicetiletý Jakub Řezníček zasáhl do 13 zápasů, většinou ale jen jako střídající hráč, kterým zřejmě bude i na jaře. Na koně má zatím dva góly a jednu nahrávku.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud