Začíná boj o Krmenčíka. 3 zahraniční kluby, které chtějí plzeňského kanonýra

Čekalo se to, Michael Krmenčík vládne tabulce ligových kanonýrů a začínají okolo něj kroužit zahraniční kluby. O plzeňského snajpra je zájem v Anglii, ale i v Chorvatsku.

Krmenčíkova hodnota je podle renovovaného portálu transfermarkt.de 58,5 milionů korun. V Anglii ale spekulují o sumě zhruba okolo 87 milionů korun, Plzeň by si za něj však mohla říct ještě víc. Kteří zájemci okolo něj začínají kroužit? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte víc.

Pokračování 2 / 4

Aston Villa

Michael Krmenčík ČR.jpg

Milan Baroš ani Libor Kozák se v Aston Ville příliš neprosadili. Známý klub z Birminghamu však zaměřil svou pozornost znovu do České republiky a údajně láká Michaela Krmenčíka. Sedminásobný šampion FA Cupu je už druhým rokem ve druhé nejvyšší anglické lize Championship a touží po návratu do Premier League. V aktuálním ročníku je Aston Villa pátá.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Wolverhampton

Michael Krmenčík Plzeň.jpg

Když Wolverhampton postoupil v roce 2003 do Premier League, ohřál se v ní jediný ročník. Do nejvyšší soutěže se vrátil před sezonou 2009/10, vydržel v ní tři roky, od té doby se ale o návrat pokouší marně. Letos Wolves věří, že by to mohli zvládnout a po 17. kolech jsou v čele Championship. To je pro Krmenčíka velké lákadlo.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Dinamo Záhřeb

Michael Krmenčík Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Krmenčíka nesledují jen v Anglii, podle chorvatských médií ho prý chce také Dinamo Záhřeb. Chorvatský gigant, který pravidelně vyhrává domácí soutěž, suverénně vládne tabulce a má náskok 12 bodů nad druhým Hajdukem Split. Dinamo se však nezajímá jen o Krmenčíka, údajně láká i Patrika Hrošovského.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud