Ralfs Freibergs  - Jedním z hráčů, který před sezonou posílil Kometu, je Ralfs Freibergs. Lotyšský reprezentační útočník, jenž startoval i na olympijských hrách v Soči, poslední tři sezony působil ve Zlíně. Nyní už ale devětadvacetiletý forvard, který okusil i KHL v Rize, hájí barvy Komety. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kacetl  - Z Komety po sezoně odešel Marek Čiliak, jenž zamířil do Českých Budějovic. Brankářskou jedničkou brněnského týmu bude Karel Vejmelka, post dvojky je ale stále otevřený. Uchází se o něj také Ondřej Kacetl, který v posledním ročníku odchytal 27 zápasů za Pardubice. Jakou roli si devětadvacetiletý gólman vychytá v Brně? Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia
 Peter Schneider  - Další novou tváří Komety je Peter Schneider. Rakouský forvard, který v mládežnických týmech hrával i za Znojmo nebo České Budějovice, v poslední sezoně nosil dres švýcarského celku EHC Biel-Bienne. Do statistik si připsal 23 (12+11) bodů a hodně si od devětadvacetiletého útočníka slibují také v Kometě. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Šoustal  - Třiadvacetiletý útočník v roce 2014 odešel z Olomouce do zámořské WHL, ve které hned s týmem Kelowna Rockets získal titul. Minulé dva roky byl někdejší mládežnický reprezentant hráčem Lakehead University, sám ale tušil, že do NHL má ještě daleko. Nyní bude hrát za Kometu. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Zábranský zase staví silnou mašinu. Podívejte se na pět posil, které přišly do Komety

Kometa Brno bude i v příští sezoně útočit na nejvyšší mety. Z jihu Moravy sice odešlo několik hráčů, Libor Zábranský však do svého kádru získal i zajímavé posily.

Bez názvu1.jpg

Kádr Komety opustili Martin Erat či Marek Čiliak. Do brněnské kabiny však přišlo i pět hodně zajímavých posil, díky nimž bude Kometa opět patřit k hlavním favoritům extraligy. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Ralfs Freibergs

Ralfs Freibergs Lotyšsko.jpg

Jedním z hráčů, který před sezonou posílil Kometu, je Ralfs Freibergs. Lotyšský reprezentační útočník, jenž startoval i na olympijských hrách v Soči, poslední tři sezony působil ve Zlíně. Nyní už ale devětadvacetiletý forvard, který okusil i KHL v Rize, hájí barvy Komety.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Ondřej Kacetl

Ondřej Kacetl 19 Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Z Komety po sezoně odešel Marek Čiliak, jenž zamířil do Českých Budějovic. Brankářskou jedničkou brněnského týmu bude Karel Vejmelka, post dvojky je ale stále otevřený. Uchází se o něj také Ondřej Kacetl, který v posledním ročníku odchytal 27 zápasů za Pardubice. Jakou roli si devětadvacetiletý gólman vychytá v Brně?

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Peter Schneider

Peter Schneider Rakousko.jpg

Další novou tváří Komety je Peter Schneider. Rakouský forvard, který v mládežnických týmech hrával i za Znojmo nebo České Budějovice, v poslední sezoně nosil dres švýcarského celku EHC Biel-Bienne. Do statistik si připsal 23 (12+11) bodů a hodně si od devětadvacetiletého útočníka slibují také v Kometě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Tomáš Šoustal

Tomáš Šoustal 20.jpg

Třiadvacetiletý útočník v roce 2014 odešel z Olomouce do zámořské WHL, ve které hned s týmem Kelowna Rockets získal titul. Minulé dva roky byl někdejší mládežnický reprezentant hráčem Lakehead University, sám ale tušil, že do NHL má ještě daleko. Nyní bude hrát za Kometu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Libor Zábranský

Libor Zábranský 20.jpg

Kapitán české dvacítky z posledního domácího juniorského šampionátu se vrací do známého prostředí. Dvacetiletý Libor Zábranský v dresu Komety v sezoně  2016/17 debutoval v extralize, odkud poté odešel do zámoří. Nastupoval ve WHL či USHL a teď je znovu hráčem brněnského týmu, který vede jeho otec Libor Zábranský starší.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud