Z Fortuna ligy do Anglie. Tři hráči, kteří by už brzy mohli zamířit do Premier League

Z Fortuna ligy do Anglie. Tři hráči, kteří by už brzy mohli zamířit do Premier League

Z Fortuna ligy do Anglie. Tři hráči, kteří by už brzy mohli zamířit do Premier League

Sen většiny fotbalistů? Zahrát si Premier League. Dostat se do nejvyšší anglické soutěže z české ligy je velmi složité, ovšem už brzy se to třem hráčům může povést.

Bez názvu1.jpg

Nicolae Stanciu míří na východ, Benjamina Tetteha láká Galatasaray, ovšem o ligové fotbalisty se zajímají také týmy z Premier League. Jména tří hráčů, kteří by brzy mohli odejít do nejlepší fotbalové ligy světa, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Patrik Hrošovský (Plzeň)

PAtrik Hrošovský Plzeň 2018.jpg

Je klíčovým hráčem Plzně. Ze středu zálohy řídí hru loňského mistra a pro Pavla Vrbu je nepostradatelný. Hodně mu pomohly také výkony v Lize mistrů a gól do sítě Realu Madrid.

Není divu, že okolo šestadvacetiletého slovenského reprezentanta znovu krouží zahraniční zájemci. Údajně ho chce německý Stuttgart, ale také anglické kluby Southamtpon a West Ham. Odejde z Plzně ještě během zimy? „Kdybych se dostal do Premier League, tak je to splněný sen,“ přiznává.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Michael Ngadeu (Slavia)

Michael Ngadeu.jpg

Dalším ligovým hráčem, o kterého je v Anglii zájem, je Michael Ngadeu. Kamerunský reprezentační obránce či záložník, jenž patří ke klíčovým personám Slavie, byl s přestupem do Premier League či francouzské soutěže spojován už dříve. Nyní okolo něj krouží Fulham, Cardiff a Newcastle. Jeho výstupní klauzule údajně činí 115 milionů korun. Který z klubů ji zaplatí?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Michal Trávník (Jablonec)

Michal Trávník Jablonec 2.jpg

Premier League by si brzy mohl zahrát i Michal Trávník, jehož situaci však komplikuje zranění. Jablonec už navíc přišel o Matěje Hanouska, otazník visí nad budoucností Davida Lishky, a tak klub o Trávníka nechce přijít. Jeden z nejlepších ligových záložníků dal na podzim osm branek, přidal sedm asistencí a dostal se na radar anglických klubů. Aktuálně okolo něj krouží Huddersfield či Newcastle.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud