Z Edenu na Stínadla. 4 hráči Slavie, kteří by na jaře měli hostovat v Teplicích

Zdá se, že Slavia má nové „oblíbené“ místo, na které posílá své hráče na hostování.

Zatímco dříve Slavie posílala hráče ve velkém hostovat do Liberce, teď spolupracuje s Teplicemi. Na jaře by na Stínadlech měli hostovat dokonce čtyři hráči z Edenu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Štěpán Chaloupek

Bez názvu.jpg

Všichni už to ale berou jako hotovou věc. Dvacetiletý obránce Štěpán Chaloupek míří z Teplic do Slavie, která by za něj měla zaplatit okolo 25 milionů korun. Talentovaný bek, který má na kontě 46 ligových startů, by měl ale na jaře zůstat ještě na hostování na Stínadlech.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Albert Labík

Albert Labík Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Společně s miliony za Chaloupka by Slavia měla do Teplic poslat na hostování také Alberta Labíka. Devatenáctiletý levý bek na jaře hostoval v druholigové Vlašimi a v 15 zápasech dal tři góly, ke kterým přidal dvě nahrávky. Teď by se měl posunout o stupínek výš.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Petr Hronek

Petr Hronek Teplice.jpg

Třicetiletý záložník, který dříve hrával za Jablonec, Příbram, Jihlavu či Zlín, zamířil loni v zimě z Bohemians do Slavie. Jenže zatímco v Ďolíčku patřil k oporám, za tým z Edenu odehrál v lize jen šest zápasů. V sešívaných barvách se neprosadil a v létě odešel hostovat do Teplic. Na Stínadlech Petr Hronek dostal znovu důležitou roli.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Daniel Fila

Daniel Fila teplice Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Daniel Fila přišel do Slavie v průběhu ročníku 2021/22 z Mladé Boleslavi. V útočných řadách sešívaných ale panovala velká konkurence a jednadvacetiletý forvard se neprosadil. Na jaře roku 2022 zasáhl do dvanácti zápasů, ve kterých dal jediný gól. Loni už hostoval v Teplicích a mezi střelce se zapsal čtyřikrát. Na Stínadlech pokračuje i letos, na podzim dal dvě branky a přidal nahrávku.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud