Vyřadil je koronavirus?! Tři klíčoví hráči Slavie, kteří jsou aktuálně mimo hru

Slavii už zase trápí koronavirus. Problém však neřeší jen kouč sešívaných Jindřich Trpišovský, ale také trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý, kterému vypadlo několik hráčů z plánované nominace.

„Před zítřejšími testy UEFA je jasné, že Slavii budou chybět v zápase s Nice z důvodu pozitivního výsledku v preventivních klubových testech tři hráči základní sestavy - reprezentanti,“ napsal v pondělí na svém Twitteru slávistický boss Jaroslav Tvrdík. Jména nakažených hráčů sice nezmínil, jenže o den později se tři slávističtí hráči neobjevili v reprezentační nominaci. O koho se jedná? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jan Bořil

Jan Bořil ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jedním z hráčů, který se neobjevil v reprezentační nominaci, je Jan Bořil, jenž by měl za normálních okolností své místo ve výběru jisté. Trenér Šilhavý by si ale měl bez slávistického kapitána poradit, k dispozici totiž má Filipa Nováka z Fenerbahce.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela ČR.jpg

Mimo hru je taky Ondřej Kúdela, jenž v posledním duelu ve Skotsku nastoupil v základní sestavě. Třiatřicetiletý stoper pravidelně hraje také ve Slavii, teď si ale musí dát vynucenou pauzu. Šilhavý má však k dispozici i další stopery.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Lukáš Provod

Lukáš Provod ČR.jpg

Hrát nebude ani Lukáš Provod, jenž si jak ve Slavii, tak i v reprezentaci získal velmi silnou pozici. Sešívaným bude hodně chybět, v národním týmu by to ale takový problém být nemusel. Na kraji zálohy by totiž měl nastoupit Jakub Jankto.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud