Ondřej Kolář  - V zimě okolo něj kroužilo Nice, které za Ondřeje Koláře nabízelo 400 milionů korun. Slavia ho nepustila, o nejlepšího gólmana ligy ale určitě bude zájem i nadále. V jednu dobu byl údajně i na radaru Dortmundu. Foto: Profimedia.cz
 Vladimír Coufal  - O sedmadvacetiletého Vladimíra Coufala byl zájem už loni, kdy okolo něj kroužil Freiburg. Slavia i proto přivedla Tomáše Holeše, pravý bek sešívaných ale nakonec zůstal v Edenu. Podával však velmi dobré výkony v Lize mistrů, zabydlel se i v reprezentaci a zájem by o něj mohl být znovu. Foto: Profimedia.cz
 Jan Bořil  - Stal se kapitánem Slavie, dal gól Barceloně, usadil se v národním týmu. Co víc si přát? Janu Bořilovi je 29 let, zřejmě tak má poslední šanci na zahraniční angažmá. Foto: Profimedia.cz
 Petr Ševčík  - Během roku a půl, co je v Edenu, z něj vyrostl jeden z klíčových hráčů sešívané družiny. Letos zasáhl do 23 zápasů, ve kterých dal šest branek a přidal sedm asistencí. Zahraniční kluby o šestadvacetiletém záložníkovi moc dobře ví. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Výprodej v Edenu? Podívejte se, o které hráče Slavie může být zájem v zahraničí

Slavia obhájila loňský titul a znovu kraluje Fortuna lize. Sešívaní se opět budou rvát o poháry, je však otázkou, s jakým kádrem do nich půjdou.

Bez názvu.jpg

Poté, co Slavia loni získala titul, odešlo z Edenu několik klíčových postav. Velké změny se v kabině sešívaných udály i v zimě a také nyní může být o klíčové hráče party trenéra Trpišovského zájem v zahraničí. Podívejte se, kdo ze Slavie teoreticky může odejít.

Pokračování 2 / 8

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

V zimě okolo něj kroužilo Nice, které za Ondřeje Koláře nabízelo 400 milionů korun. Slavia ho nepustila, o nejlepšího gólmana ligy ale určitě bude zájem i nadále. V jednu dobu byl údajně i na radaru Dortmundu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal LM.jpg

O sedmadvacetiletého Vladimíra Coufala byl zájem už loni, kdy okolo něj kroužil Freiburg. Slavia i proto přivedla Tomáše Holeše, pravý bek sešívaných ale nakonec zůstal v Edenu. Podával však velmi dobré výkony v Lize mistrů, zabydlel se i v reprezentaci a zájem by o něj mohl být znovu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Jan Bořil

Jan Bořil BArcelona.jpg

Stal se kapitánem Slavie, dal gól Barceloně, usadil se v národním týmu. Co víc si přát? Janu Bořilovi je 29 let, zřejmě tak má poslední šanci na zahraniční angažmá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Petr Ševčík

Petr Ševčík Chelsea.jpg

Během roku a půl, co je v Edenu, z něj vyrostl jeden z klíčových hráčů sešívané družiny. Letos zasáhl do 23 zápasů, ve kterých dal šest branek a přidal sedm asistencí. Zahraniční kluby o šestadvacetiletém záložníkovi moc dobře ví.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Peter Olayinka

Peter Olayinka derby.jpg

O jeho odchodu se spekulovalo už v zimě. Okolo Petera Olayinky údajně kroužil i AS Řím. Nigerijský záložník, který dal v Lize mistrů gól Interu Milán, a jenž se díky výkonům v Edenu dostal i do reprezentace, se ale v květnu zranil a svou situaci na přestupovém trhu si zkomplikoval.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu Slavia 2.jpg

Slavia jej přivedla před rokem za sto milionů korun a učinila z něj nejdražší posilu v ligové historii. Nicolae Stanciu se rozjížděl pomaleji, než se čekalo, nakonec se ale dostal do parádní formy a stal se jedním z nejlepších hráčů sešívané družiny. Kouč Trpišovský s ním počítá, rumunský záložník už ale jednou ukázal, že z Prahy dokáže rychle prchnout. O nabídky by neměl mít nouzi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Petar Musa

Petar Musa Slavia 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ve Slavii je teprve od zimy, už ale ukázal hodně zajímavý potenciál. K sedmi gólům z Liberce přidal sedm tref i v Edenu a dělí se o místo na čele tabulky střelců. V Edenu na něm chtějí stavět, o dvaadvacetiletého chorvatského útočníka ale může být zájem.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud