Michal Fukala K velmi dobré kariéře má nakročeno také Michal Fukala. Dvacetiletý obránce, který si zahrál i na „malém” EURU ve Slovinsku, v sobě skrývá hodně zajímavý potenciál a drží si pevný flek v sestavě Liberce, v jehož barvách v lize debutoval už v sezoně 2018/19. Elitní ligové kluby o něm velmi dobře ví - mimochodem, ve Slavii působí jeho dvojče Jan.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Kamso Mara V kurzu by stále mohl být i Kamso Mara, jenž už dříve býval spojován s odchodem do Plzně. Šestadvacetiletý záložník z Guiney je v Liberci třetím rokem a znovu patří ke klíčovým postavám severočeské družiny. V loňské sezoně se blýskl sedmi góly a také letos potvrzuje své kvality. Dočká se ještě zajímavého přestupu?  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Pešek Největší hvězda současného libereckého kádru. Jakub Pešek nabral parádní formu, na podzim nakoukl i do reprezentace a několikrát byl spojován s přestupem do Sparty nebo Slavie. Na kontě má šest branek, pět asistencí a v každém zápase patří k nejlepším na hřišti. Mimochodem, věděli jste, že v sezoně 2014/15 odehrál jednu ligovou minutu v dresu Sparty?  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Imad Rondič V průběhu loňské sezony si Slavia stáhla z Liberce Petara Musu, který pak získal korunu pro krále střelců. V létě do Edenu ze severu Čech přišel Jan Kuchta, jenž má letos na kontě už třináct branek. Bude se stejný scénář opakovat i tentokrát? V kurzu je dvaadvacetiletý bosenský útočník Imad Rondič, který do Liberce přestoupil loni v lednu – jak jinak, než ze Slavie. Letos nasázel už šest branek, a navrch přidal i pět asistencí. Jak na to zareagují pánové z Edenu?  Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Výprodej pod Ještědem?! 5 opor Liberce, které by mohly posílit elitní ligové kluby

Liberec je týmem, který se pravidelně pohybuje v horních patrech ligové tabulky. Taky je ale klubem, z něhož vede cesta na prestižnější tuzemské adresy.

Ve Slavii válí Ondřej Kúdela, Petr Ševčík či Jan Kuchta, tedy hráči, kteří prošli i Libercem. A Pod Ještědem působí i další fotbalisté, o které by už brzy mohly mít zájem elitní ligové kluby. O kom je řeč? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Martin Koscelník (26 let, obránce) 

Martin Koscelník Liberec.jpg

Letošní ligová bilance: 26 zápasů / 0 gólů 

Šestadvacetiletý slovenský obránce je v Liberci třetím rokem, nahlas si ale říká o další kariérní posun. Martin Koscelník se zařadil mezi nejlepší pravé obránce Fortuna ligy a dostal se taky do kádru slovenské reprezentace, za kterou odehrál i poslední kvalifikační duel proti Rusku. Slavia má „jeho” post obsazený, ale co taková Sparta? Té by se hodit mohl. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Michal Fukala (20 let, obránce) 

Michal Fukala Liberec Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Letošní ligová bilance: 23 zápasů / 0 gólů 

K velmi dobré kariéře má nakročeno také Michal Fukala. Dvacetiletý obránce, který si zahrál i na „malém” EURU ve Slovinsku, v sobě skrývá hodně zajímavý potenciál a drží si pevný flek v sestavě Liberce, v jehož barvách v lize debutoval už v sezoně 2018/19. Elitní ligové kluby o něm velmi dobře ví - mimochodem, ve Slavii působí jeho dvojče Jan. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Kamso Mara (26 let, záložník) 

Kamso Kara 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Letošní ligová bilance: 26 zápasů / 2 góly 

V kurzu by stále mohl být i Kamso Mara, jenž už dříve býval spojován s odchodem do Plzně. Šestadvacetiletý záložník z Guiney je v Liberci třetím rokem a znovu patří ke klíčovým postavám severočeské družiny. V loňské sezoně se blýskl sedmi góly a také letos potvrzuje své kvality. Dočká se ještě zajímavého přestupu? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jakub Pešek (27 let, záložník) 

Jakub Pešek Liberec Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Letošní ligová bilance: 27 zápasů / 6 gólů 

Největší hvězda současného libereckého kádru. Jakub Pešek nabral parádní formu, na podzim nakoukl i do reprezentace a několikrát byl spojován s přestupem do Sparty nebo Slavie. Na kontě má šest branek, pět asistencí a v každém zápase patří k nejlepším na hřišti. Mimochodem, věděli jste, že v sezoně 2014/15 odehrál jednu ligovou minutu v dresu Sparty? 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Imad Rondič (22 let, útočník) 

Imad Rondič Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Letošní ligová bilance: 26 zápasů / 6 gólů 

V průběhu loňské sezony si Slavia stáhla z Liberce Petara Musu, který pak získal korunu pro krále střelců. V létě do Edenu ze severu Čech přišel Jan Kuchta, jenž má letos na kontě už třináct branek. Bude se stejný scénář opakovat i tentokrát? V kurzu je dvaadvacetiletý bosenský útočník Imad Rondič, který do Liberce přestoupil loni v lednu – jak jinak, než ze Slavie. Letos nasázel už šest branek a navrch přidal i pět asistencí. Jak na to zareagují pánové z Edenu? 

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud