Východ nebo západ? 4 kluby, které se zajímají o Jaromíra Zmrhala

Slavia zbrojí na jarní část ligy, během níž bude stíhat vedoucí Plzeň a útočit na titul. Do Edenu přišly zatím čtyři posily, teď se ale schyluje i k prvnímu odchodu. Do zahraničí míří Jaromír Zmrhal.

Působí to jako obehraná písnička. Jaromír Zmrhal má znovu nakročeno do zahraničí. Tentokrát má ale od vedení klubu zelenou a vypadá to, že jeho odchodu nebude nic bránit. O třiadvacetiletého záložníka, který se prosadil už i v reprezentaci, je docela vážný zájem. Čtyři kluby, které ho podle informací portálu iSport.cz sledují, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Brémy

Gebre ČR.jpg

Stane se Zmrhal spoluhráčem Theodora Gebre Selassieho? Je to možné. O českého reprezentanta se totiž údajně zajímá Werder Brémy, kde Gebre působí už od roku 2012. Werderu se ale letos příliš nedaří, je čtvrtý od konce a od sestupu ho dělí jen tři body. I proto tradiční německý klub shání posily. Zmrhal by mohl být jednou z nich.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Bruggy

Jaromír Zmrhal 2.jpg

Zdá se, že o české fotbalisty je v Belgii docela zájem. Jakub Brabec odešel v létě do Genku, který se, společně s Anderlechtem, zajímá o brankáře Tomáše Koubka.

Další tradiční klub – Bruggy – prý zase sleduje Zmrhala. Bruggy procházejí úspěšným obdobím, loni získaly titul a také v aktuálním ročníku jsou v čele belgické ligy. Zmrhal by si rozhodně nepohoršil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Montpellier

Jaromír Zmrhal ČR.jpg

Kroky českého záložníka by mohly vést i směrem na jih Evropy. Dalším z klubů kroužících okolo Zmrhala je totiž Montpellier, který se před rokem zajímal i o plzeňského Michala Ďuriše. Tým se sice aktuálně pohybuje ve středu tabulky, od sestupových pozic má ale pouze tříbodový náskok. První ligový zápas Montpellier hraje už za deset dní, bude u toho i Zmrhal?

Foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Rusko

Jaromír Zmrhal.jpg

Jaromír Zmrhal a Rusko? To téma tady bylo už několikrát a zřejmě je stále aktuální. Oporu slávistické sestavy na východě prý stále sledují a je možné, že se Zmrhal vydá právě tímto směrem. Před rokem za něj Kazaň nabízela sto milionů korun, Slavia ale smetla nabídku ze stolu. Jak ale zareaguje nyní?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud