VÝBĚR: 5 týmů Gambrinus ligy, které přes zimu nejlépe posílily

Čekání je u konce, jarní část Gambrinus ligy startuje. Dotáhne Sparta podzimní jízdu do úspěšného konce a získá po třech letech čekání titul, nebo zabere Plzeň a obhájí mistrovský pohár? A kdo sestoupí do nižší soutěže? Ve hře je daleko víc otázek.
VÝBĚR: 5 týmů Gambrinus ligy, které přes zimu nejlépe posílily

5. Baník

Klepněte pro větší obrázek

V Ostravě se přes zimu děly hodně zajímavé věci. Takže pěkně od začátku - z Bazalů se vrátili z hostování Jakub Rolinc a Vojtěch Engelmann, klub se zároveň rozloučil s dlouholetou oporou a kapitánem Martinem Lukešem, zbavil se i Benjamina Vomáčky, Jana Hableho či Dominika Krauta. To vše už se dělo pod taktovkou nového kouče Františka Komňackého, který má jediný cíl, dovést Baník k záchraně a příští rok se s ním pohybovat v horní polovině tabulky.

6 nejlepších hráčů, které Komňacký vedl v Baníku. Najde novou hvězdu?

6 nejlepších hráčů, které Komňacký vedl v Baníku. Najde novou hvězdu?

Obrovskou posilou by měl být Vojtěch Štěpán, k lepším výkonům by měl pomoct i navrátilec z Anglie Ján Greguš. Další novou tváří je útočník Michal Krmenčík. Baník zároveň testoval řadu zahraničních hráčů, ze kterých uspěli Lotyš Sinělnikovs, Estonec Lindpere a Brazilec Ezevedo. Nejvýraznější posilou by ale měl být navrátilec po zranění Václav Svěrkoš.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (nejen) zdravotní problémy

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (ne…

Český tým má v aktuálním kádru pro mistrovství světa deset posil z NHL. Trenérský štáb Miloše Říhy stál i do další zámořské hráče, ty však na šampionát nepustily zdravotní problémy i další okolnosti.

9.  5.  2019 | | 1 N/A
Růžička je bez práce. Podívejte se, kdo už (údajně) lákal bývalého kouče Pirátů

Růžička je bez práce. Podívejte se, kdo už (údajně) lákal bývalého kouče Pir…

Je posledním trenérem, který českou reprezentaci dovedl ke zlaté medaili z mistrovství světa. Zároveň je však koučem, jenž je podepsán pod sestup chomutovských Pirátů z extraligy. Nyní je navíc Vladimír Růžička bez práce.

17.  5.  2019 |
Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Kontinentální hokejová liga před pár lety expandovala do Číny a jistě budou v budoucnosti následovat další destinace. Nás ale více zajímá otázka, zda se někdy vrátí do České republiky.

1.  5.  2019 | | 4 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com