VÝBĚR: 5 týmů Gambrinus ligy, které přes zimu nejlépe posílily

Čekání je u konce, jarní část Gambrinus ligy startuje. Dotáhne Sparta podzimní jízdu do úspěšného konce a získá po třech letech čekání titul, nebo zabere Plzeň a obhájí mistrovský pohár? A kdo sestoupí do nižší soutěže? Ve hře je daleko víc otázek.
VÝBĚR: 5 týmů Gambrinus ligy, které přes zimu nejlépe posílily

5. Baník

Klepněte pro větší obrázek

V Ostravě se přes zimu děly hodně zajímavé věci. Takže pěkně od začátku - z Bazalů se vrátili z hostování Jakub Rolinc a Vojtěch Engelmann, klub se zároveň rozloučil s dlouholetou oporou a kapitánem Martinem Lukešem, zbavil se i Benjamina Vomáčky, Jana Hableho či Dominika Krauta. To vše už se dělo pod taktovkou nového kouče Františka Komňackého, který má jediný cíl, dovést Baník k záchraně a příští rok se s ním pohybovat v horní polovině tabulky.

6 nejlepších hráčů, které Komňacký vedl v Baníku. Najde novou hvězdu?

6 nejlepších hráčů, které Komňacký vedl v Baníku. Najde novou hvězdu?

Obrovskou posilou by měl být Vojtěch Štěpán, k lepším výkonům by měl pomoct i navrátilec z Anglie Ján Greguš. Další novou tváří je útočník Michal Krmenčík. Baník zároveň testoval řadu zahraničních hráčů, ze kterých uspěli Lotyš Sinělnikovs, Estonec Lindpere a Brazilec Ezevedo. Nejvýraznější posilou by ale měl být navrátilec po zranění Václav Svěrkoš.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl ani Voráček

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl an…

NHL odstartovala. Do letošního ročníku zasáhne i řada českých hokejistů, jejichž výkony se vyplatí sledovat. Kteří nakonec budou ti nejlepší?

6.  10.  2019 |
O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spartu

O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spar…

Sparta má jednu z nejkvalitnějších extraligových brankářských dvojic. Jenže duo Matěj Machovský a Jakub Sedláček dohromady v šesti zápasech dostalo už 18 branek, což je hodně. Jak tento problém pražský klub vyřeší?

23.  9.  2019 | | 3 N/A
9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy nehráli v NHL

9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy n…

Je tomu už 29 let, co byl Jaromír Jágr draftován do NHL. Jedničkou se tehdy stal Owen Nolan, český útočník šel na řadu jako pátý. Ve stejném roce však bylo draftováno ještě dalších 15 českých hokejistů.

30.  9.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com