Vrba mění Plzeň, začíná přestavba. 4 hráči, kteří brzy mohou posílit Viktorku

Vrba mění Plzeň, začíná přestavba. 4 hráči, kteří brzy mohou posílit Viktorku

Vrba mění Plzeň, začíná přestavba. 4 hráči, kteří brzy mohou posílit Viktorku

Čekejte třesk. Pavel Vrba se vrací do Plzně a v kabině Viktorky nastanou změny. Na odchodu je například Andreas Ivanschitz, naopak blízko je příchod čtyř nových posil – z toho dvou zahraničních.

Bez názvu.jpg

Trenér, který Plzeň dvakrát dovedl do Ligy mistrů, je zpět ve Viktorce a brzy dojde ke změnám v kádru. Jak informoval deník Sport, Plzeň má spadeno minimálně na čtyři nové posily. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Aleš Čermák

Aleš Čermák Sparta.jpg

Kapitána reprezentační jednadvacítky chce i Slavia, Aleš Čermák je ale prý nakloněn odchodu do Plzně. Ve Spartě totiž moc nehraje a chce změnu. Sezonu sice začal v základní sestavě, naposledy se v ní ale objevil v utkání 27. kola proti Liberci. Předtím odehrál během tří zápasů jedinou minutu, kterou přidal i po duelu se Slovanem.

Je zřejmě, že dvaadvacetiletý záložník chce více prostoru a ten mu nabízí v Plzni. Viktorka by z něj ráda udělala klíčového hráče středové řady.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 5

Nikolaj Komličenko

Nikolaj Kompličenko.jpg

Jedna z možných variant do útoku. Ruský útočník přišel před sezonou na hostování do Liberce a v dresu Slovanu prožil velmi dobrý podzim. V domácí soutěži dal tři branky a další čtyři zásahy přidal v Evropské lize. V zimě se vrátil do Krasnodaru, ten mu ale nedal vůbec čuchnout. Jednadvacetiletý útočník chce hrát, i proto se skloňuje Vrbova Plzeň.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 5

Jakub Řezníček

Jakub Řezníček Brno.jpg

Posila do ofenzivy, přesunu Jakuba Řezníčka do Sparty prý už nic nebrání. Silový útočník se dříve zkoušel prosadit i ve Spartě, na Letné ale neuspěl. Robustní forvard tak odešel do Brna a loni se trefil třináctkrát. Letos dal sedm branek a míří do kádru Viktorky, která o něj stála delší dobu. Je však otázkou, jak se v konkurenci Michaela Krmenčíka a Marka Bakoše dokáže prosadit.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 5

Ibrahim Traoré

Ibrahim Traoré 2 Jaroslav Legner CNC Profimedia 2.jpg

Na západě Čech moc nechápou, jak moc se mohla změnit forma Patrika Hrošovského. Slovenský reprezentant nedosahuje výkonnosti, která se od něj vyžaduje, a tím trpí hra celého týmu. Plzeň proto intenzivně shání náhradu, která by mohla dorazit ze Zlína, odkud už do Viktorky přišli Tomáš Hájek s Tomášem Poznarem.

Dalším na řadě by mohl být osmadvacetiletý středopolař z Pobřeží slonoviny Ibrahim Traoré, který se během roku v Baťově městě rozehrál do výborné formy a na svém postu patří k nejlepším ligovým hráčům. Vyniká skvělým pohybem, pokryje velký prostor a navíc skvěle pracuje s balonem. To Viktorka potřebuje.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud