Vrátí se na známé místo? 3 kluby z Nizozemska, které chtějí Tomáše Necida

Tomáš Necid by měl znovu změnit dres. Z Legie Varšava se vrátil do Bursasporu, v Turecku se ale nejspíš dlouho neohřeje a zase odejde jinam. Nahlas se spekuluje o návratu do Nizozemska.

Sedmadvacetiletý útočník, který se gólově prosadil na EURU ve Francii, v Nizozemsku už působil a nevedl si vůbec zle. Teď by se dle slov svého agenta Jiřího Müllera mohl do země tulipánů vrátit. Tři kluby, které se o hráčovy služby vážně zajímají, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Den Haag

TOmáš Necid Zwolle.jpg

Klub z druhého největšího města nepatří k nejsilnějším celkům Eredivise, o jeho zápasech s Ajaxem a Feyenoordem se ale kvůli nevraživosti fanoušků vždy ještě dlouho mluví.

Loňskou sezonu ADO neměl špatnou, skončil jedenáctý, trápilo ho však střílení branek. Fotbalisté Haagu dali pouze 37 gólů, hůře na tom byly už jen čtyři celky, a proto klub hledá posilu do ofenzivy. Přivede nakonec Necida?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Twente

Tomáš Necid ČR2.jpg

Nejzajímavější a nejatraktivnější nizozemský zájemce o Necidovy služby. Twente, které v roce 2010 získalo ligový titul, skončilo loni sedmé. Zdá se, že klub zažehnal krizi, která ho před pár lety dovedla až na pokraj existence, a znovu stoupá vzhůru. Do Manchesteru City se navíc vrátil osmnáctiletý turecký útočník Enes Ünal, jenž dal loni 18 branek a za kterého klub hledá náhradu. I proto se zajímá o Necida.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Zwolle

Tomáš Necid Zwolle 1.jpg

Není překvapením, že se mezi zájemci objevilo i Zwolle. Necid totiž v klubu už působil, nejprve zde přišel v roce 2014 na hostování a následně do klubu i přestoupil.

Za PEC odehrál 24 ligových zápasů, v nichž dal jedenáct branek. Poté odešel do Bursasporu, nyní by se ale mohl do týmu, který loni skončil čtrnáctý a jen o bod se vyhnul záchranářským bojům, vrátit.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud