Vrátí se Hrošovský z Genku do Fortuna ligy? Podívejte se, které kluby o něj mají zájem

Fotbalová Fortuna liga může přivítat další velké jméno. Vypadá to totiž, že se blíží návrat Patrika Hrošovského, který je hráčem belgického Genku. To už by se ale brzy mělo změnit.

Patrik Hrošovský byl před svým odchodem do Genku jedním z nejlepších hráčů ligy. Patřil ke klíčovým personám plzeňské Viktorky, v Lize mistrů dal gól i Realu Madrid a před rokem slovenský reprezentant zamířil za 130 milionů korun do Genku, se kterým podepsal smlouvu do roku 2024. Jenže letos osmadvacetiletý záložník v Belgii nehraje a zřejmě se vrátí domů. Které kluby o něj mají zájem? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Slavia Praha

Patrik Hrošovský Genk.jpg

Zdá se, že Hrošovský má aktuálně nejblíže do  Slavie. Sešívaným vyšel vstup do ligy a brousí si zuby na postup do Ligy mistrů. O klíčové hráče z Edenu je však zájem v zahraničí a vedení pražského klubu proto hledá posily, které by je mohly nahradit. Slovenský záložník by se trenéru Trpišovskému náramně hodil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Sparta Praha

Patrik Hrošovský Opava Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V zákulisí se spekulovalo také o tom, že Hrošovského láká Sparta. Tým trenéra Václava Kotala během léta hodně dobře posílil, do Prahy dorazili Ondřej Čelůstka nebo Ladislav Krejčí, tím ale příchody do klubu zřejmě nekončí. Letenští stále krouží okolo Davida Pavelky z Kasimpasy, údajně se však zajímají také o Hrošovského.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Viktoria Plzeň

Patrik Hrošovský Real.jpg

Slovenský záložník by se taky mohl vrátit tam, kde se mu tolik dařilo. Tedy do Plzně, která by o jeho comeback určitě stála. Problémem jsou ale peníze, protože cena za Hrošovského bude vysoká. Zatímco Slavia se Spartou nemají problém zaplatit kohokoliv, Viktorka má na nákup hráčů omezený rozpočet.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud