Marek Langhamer (Arizona, brankář)

Marek Langhamer (Arizona, brankář)

David Rittich (Calgary, brankář)
Vítek Vaněček (Washington, brankář)
Danel Vladař (Boston, brankář)
Vojtěch Budík (Buffalo, obránce)
24
Fotogalerie

Vrána, Kempný, Vladař a dalších 21 hokejistů, kteří bojují o premiéru v NHL

Fenomenální Jaromír Jágr se chystá na 23. sezonu v NHL. Do akce půjdou i další ostřílení čeští hokejisté s bohatými zámořskými zkušenostmi, ale také několik hráčů, kteří čekají na premiéru v soutěži.

V zámoří se rozběhly přípravné kempy před novou sezonou NHL. Čeští hokejisté nemají žádné zastoupení v Colorada, Los Angeles, New York Islanders, New York Rangers a Vancouveru, jinak bojují o šanci ve všech organizacích. Na začátku bylo v akci 50 hráčů, toto číslo se ale bude postupně zužovat. Kdo si nakonec vybojuje místo v týmu?

Na prahu kempů bylo v akci 24 hokejistů, kteří dosud čekají na debut v nejprestižnější soutěži světa. Jejich jména najdete v naší fotogalerii.

Marek Langhamer.jpgDavid Rittich.jpgVítek Vaněček ČR.jpgDaniel Vladař.jpgVojtěch Budík.jpgLibor Hájek draft.jpgFilip Hronek Detroit.jpgMichal Kempný ČR.jpgJan Košťálek.jpgDominik Mašín.jpgJakub Zbořil.jpgMartin Frk.jpgJiří Fronk.jpgFilip Chlapík.jpgFilip helt.jpgPavel Jenyš.jpgVáclav Karabáček.jpgDavid Kaše.jpgJan Mandát.jpgDaniel Přibyl ČR.jpgLukáš Sedlák.jpgMatěj Stránský.jpgMichal Špaček.jpgJakub Vrána Washington.jpg
Do přípravných kempů zasáhlo 50 českých hokejistů. 24 z nich nikdy nehrálo v NHL. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud