Miroslav Svoboda  -Ve Vítkovicích je druhým rokem a opět předvádí velmi dobré výkony. Pětadvacetiletý Miroslav Svoboda prokazuje, že patří k nejlepším brankářům extraligy, je však otázkou, co s ním bude dál, protože mu po sezoně končí smlouva. Foto: Profimedia.cz
 Roman Polák  - Jeden zkušený obránce ve Vítkovicích v létě skončil, další ale místo něj přišel. Zatímco Jan Výtisk je v Litoměřicích, tak vítkovický dres zase po letech navlékl Roman Polák, jenž má za sebou několik úspěšných sezon v NHL. V dosavadním průběhu sezony čtyřiatřicetiletý bek vstřelil jeden gól a přidal tři nahrávky, jeho role na ledě i v kabině je zásadní. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Dominik Lakatoš  - Nejproduktivnějším hráčem vítkovického týmu je Dominik Lakatoš. Bývalý útočník Liberce a Zlína má na kontě už deset branek, ke kterým přidal tři asistence. Ve Vítkovicích letos plní přesně to, co se po něm požaduje. Hodně na něj bude spoléhat i nový kouč Miloš Holaň. Foto: Profimedia.cz
 Jan Hruška  - Čtyřiatřicetiletý útočník přišel do Vítkovic v průběhu loňské sezony z Komety. A v Ostravě jsou s jeho službami nadmíru spokojeni. Jan Hruška byl hodně vidět už loni a také v aktuálním ročníku patří ke klíčovým hráčům týmu. Na kontě má už pět branek a tři asistence. Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia
6
Fotogalerie

Vítkovice nejsou na odpis. 6 hráčů, kteří by Holaňův tým měli dostat ze současné krize

Vítkovice nevstoupily do extraligové sezony vůbec zle. Jenže v posledních zápasech se herně i výsledkově trápily, což odskákal trenérský tým Mojmíra Trličíka, na jehož místo přišel Miloš Holaň. Povede se mu svůj soubor zvednout?

Bez názvu.jpg

Vítkovice prohrály pět zápasů v řadě. Vedení klubu proto sáhlo ke změně trenéra a k týmu dosadilo Miloše Holaně. Ostravští jsou v tabulce aktuálně devátí, mají však tým na to, aby se vrátili zase výš. Šest hráčů, kteří by k tomu měli výrazně pomoct, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Miroslav Svoboda

Miroslav Svoboda Vítkovice.jpg

Ve Vítkovicích je druhým rokem a opět předvádí velmi dobré výkony. Pětadvacetiletý Miroslav Svoboda prokazuje, že patří k nejlepším brankářům extraligy, je však otázkou, co s ním bude dál, protože mu po sezoně končí smlouva.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Roman Polák

Roman Polák Vítkovice Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jeden zkušený obránce ve Vítkovicích v létě skončil, další ale místo něj přišel. Zatímco Jan Výtisk je v Litoměřicích, tak vítkovický dres zase po letech navlékl Roman Polák, jenž má za sebou několik úspěšných sezon v NHL. V dosavadním průběhu sezony čtyřiatřicetiletý bek vstřelil jeden gól a přidal tři nahrávky, jeho role na ledě i v kabině je zásadní.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Dominik Lakatoš

Dominik Lakatoš Vítkovice.jpg

Nejproduktivnějším hráčem vítkovického týmu je Dominik Lakatoš. Bývalý útočník Liberce a Zlína má na kontě už deset branek, ke kterým přidal tři asistence. Ve Vítkovicích letos plní přesně to, co se po něm požaduje. Hodně na něj bude spoléhat i nový kouč Miloš Holaň.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jan Hruška

Jan Hruška Vítkovice Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Čtyřiatřicetiletý útočník přišel do Vítkovic v průběhu loňské sezony z Komety. A v Ostravě jsou s jeho službami nadmíru spokojeni. Jan Hruška byl hodně vidět už loni a také v aktuálním ročníku patří ke klíčovým hráčům týmu. Na kontě má už pět branek a tři asistence.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Zbyněk Irgl a Lukáš Krenželok

Lukáš Krenželok 20 Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Ve Vítkovicích si hodně slibují také od zkušené dvojice Zbyněk Irgl a Lukáš Krenželok (na snímku), kteří se do Ostravy vrátili v létě. Jenže oba jsou nyní zranění. Krenželok zvládl odehrát 11 zápasů a posbíral v nich dva body, zato čtyřicetiletý Irgl letos ještě nehrál. Až budou na ledě, tak to bude znát.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud