Tomáš Hořava  - V Plzni působí od roku 2013, dlouho byl oporou záložní řady i stabilním článkem základní sestavy. Tomáš Hořava nastupoval i v reprezentaci, to nejlepší už má ale zřejmě za sebou. V letošním ročníku totiž dvaatřicetiletý záložník naskočil jen do čtyř duelů – a pokaždé z lavičky náhradníků. Foto: Profimedia.cz
 Jan Kovařík  - Dvaatřicetiletý záložník v úvodu sezony nastupoval pravidelně. Jan Kovařík byl i v základní sestavě, v té se ale naposledy objevil v duelu s Karvinou. Proti Jablonci i Teplicím už šel do hry jen z lavičky náhradníků, na krajích plzeňské zálohy totiž nyní nastupují Adriel Ba Loua a Joel Kayamba. Foto: Profimedia.cz
 Zdeněk Ondrášek  - Reprezentační útočník přišel do Plzně v úvodu sezony a uvedl se parádním způsobem. Jednatřicetiletý Zdeněk Ondrášek v prvních čtyřech duelech nasázel tři branky a byl jasnou útočnou jedničkou Viktorky. Naposledy se však trefil v listopadu proti Spartě a od té doby střelecky mlčí. V posledních dvou zápasech nebyl ani v základní sestavě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Radim Řezník  - Jeho pozice je jiná, než u výše zmíněných hráčů. Radim Řezník sice v posledních zápasech nehraje, mimo hru je však vinou zranění (to vyřadilo ze hry i Jana Kopice). Jednatřicetiletý pravý bek odehrál naposledy poločas proti Karviné a pak už se na hřiště nedostal. S návratem to ale nebude mít snadné, Milan Havel se totiž snaží chytit svou šanci za pačesy. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Vítězná sestava se nemění. 4 zkušení hráči Plzně, kteří přišli o místo v základu

Plzeň zase zabrala a srazila Teplice, které doma porazila 7:0. Kouč Adrián Guľa přitom poslal do hry stejnou sestavu, jaká o pár dní dříve přišla o nadějný náskok a prohrála v Jablonci.

Bez názvu.jpg

Říká se, že vítězná sestava se nemění. Kouč Viktorky Adrián Guľa však se sestavou nezamíchal ani poté, co jeho svěřenci padli v Jablonci, což se mu vyplatilo. Plzeň totiž smetla Teplice, vyhrála 7:0 a blýskla se parádním výkonem. Velmi dobrý zápas odehráli Adriel Ba Loua, Joel Kayamba či Jean-David Beauguel, zato jiní zkušení hráči se teď musí spokojit jen s místem na lavičce náhradníků. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Tomáš Hořava

Tomáš Hořava Plzeň nové.jpg

V Plzni působí od roku 2013, dlouho byl oporou záložní řady i stabilním článkem základní sestavy. Tomáš Hořava nastupoval i v reprezentaci, to nejlepší už má ale zřejmě za sebou. V letošním ročníku totiž dvaatřicetiletý záložník naskočil jen do čtyř duelů – a pokaždé z lavičky náhradníků.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jan Kovařík

Jan Kovařík 2.jpg

Dvaatřicetiletý záložník v úvodu sezony nastupoval pravidelně. Jan Kovařík byl i v základní sestavě, v té se ale naposledy objevil v duelu s Karvinou. Proti Jablonci i Teplicím už šel do hry jen z lavičky náhradníků, na krajích plzeňské zálohy totiž nyní nastupují Adriel Ba Loua a Joel Kayamba.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Zdeněk Ondrášek

Zdeněk Ondrášek Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Reprezentační útočník přišel do Plzně v úvodu sezony a uvedl se parádním způsobem. Jednatřicetiletý Zdeněk Ondrášek v prvních čtyřech duelech nasázel tři branky a byl jasnou útočnou jedničkou Viktorky. Naposledy se však trefil v listopadu proti Spartě a od té doby střelecky mlčí. V posledních dvou zápasech nebyl ani v základní sestavě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Radim Řezník

Radim Řezník Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jeho pozice je jiná, než u výše zmíněných hráčů. Radim Řezník sice v posledních zápasech nehraje, mimo hru je však vinou zranění (to vyřadilo ze hry i Jana Kopice). Jednatřicetiletý pravý bek odehrál naposledy poločas proti Karviné a pak už se na hřiště nedostal. S návratem to ale nebude mít snadné, Milan Havel se totiž snaží chytit svou šanci za pačesy.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud