Viktorka je na lovu posil. 4 hráči, kteří by už brzy mohli přijít do Plzně

Plzeň neprožívá dobrou sezonu. Viktorka už vyměnila trenéra a po sezoně zřejmě dojde i k obměně kádru. Západočeši lákají zajímavé posily.

Tak špatnou sezonu jako tuto v Plzni už dlouho nepamatují. Dá se proto čekat, že Viktorka bude aktivní na přestupovém trhu a přivede několik nových hráčů. Kdo by mohl na západ Čech dorazit? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Eduardo Santos (Karviná, obránce) 

Eduardo Santos Karviná Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Bilance v sezoně: 30 zápasů / 2 góly 

Defenziva Plzně v posledních zápasech nepůsobí vůbec dobře. Spekuluje se o odchodu Jakub Brabce, skončit by mohl i David Limberský a kouč Michal Bílek v příštím ročníku možná přejde na styl se třemi beky. Do toho by mu mohl zapadnout třiadvacetiletý Brazilec Eduardo Santos, jenž je letos druhým rokem v Karviné. Tam vyzrál v oporu, ovšem kromě Plzně jej údajně sleduje i Baník. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Vladimir Jovovič (Jablonec, záložník) 

Vladimír Jovovič.jpg

Bilance v sezoně: 26 zápasů / 2 góly 

Jablonec prožívá parádní sezonu a stále ještě prohání Spartu v boji o druhé místo. Je však otázkou, kolik hráčů severočeský tým po sezoně opustí. Jedním z těch, kdo by mohl odejít, je šestadvacetiletý reprezentant Černé Hory Vladimir Jovovič, který je v Jablonci už čtvrtým rokem. Je produktivní, dává góly, připravuje šance spoluhráčům a nahlas si říká o další přestup. Dříve se mluvilo o Slavii i Spartě, teď jej údajně láká Plzeň. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Tomáš Ostrák (Karviná, záložník) 

Tomáš Ostrák Karviná Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Bilance v sezoně: 26 zápasů / 1 gól 

Eduardo Santos není jediným karvinským hráčem, který se dostal na radar vytipovaných plzeňských posil. Už Bílkův předchůdce Adrián Guľa měl ukázat na jednadvacetiletého Tomáše Ostráka, který letos hraje svou premiérovou ligovou sezonu a nevede si během ní vůbec zle. Perspektivní záložník však není hráčem Karviné a ve Slezsku jen hostuje z německého Kolína nad Rýnem.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Vodháněl (Bohemians 1905, záložník) 

jan Vodháněl Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Bilance v sezoně: 6 zápasů / 0 gólů 

Další vytipovaná posila plzeňské Viktorky. Je však otázkou, v jakém stavu by Jan Vodháněl přišel. Patří sice Bohemians, se kterými má podepsanou smlouvu do konce roku, nepřistoupil ale na prodloužení kontraktu, z klubu chce pryč, a tak už nějakou dobu nehraje. Letos stihl jen šest startů a naposledy byl v akci v únoru. Na druhou stranu, Plzeň by příchod čtyřiadvacetiletého záložníka, který mohl odejít i do MLS, nemusel moc stát. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud