Viktorka jde na lov posil. Toto jsou tři záložníci, kteří už brzy mohou posílit kádr Plzně

Útok na titul ještě nebalí, Viktorka si ale moc dobře uvědomuje, že Slavii už nejspíš nedožene. Je jasné, že na západě Čech po sezoně nastanou změny a loňský mistr bude muset posílit.

Bez názvu.jpg

Viktorka už v předstihu přivedla Adama Hlouška, tím ale posilování kádru nekončí. Z Plzně totiž zřejmě odejde Patrik Hrošovský, spekuluje se také o konci Tomáše Hořavy a nejistý je osud dalších hráčů. Plzeň je však aktivní a hledá náhrady. Jména tří záložníků, kteří by mohli posílit kádr Pavla Vrby, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Kalvach (Sigma Olomouc)

Lukáš Kalvach.jpg

Plzeň okolo něj krouží už déle, Sigma se ale dosud jedné ze svých opor nechtěla vzdát. To by se však nyní mohlo změnit. Viktorka chce vyztužit střed zálohy kvalitním defenzivním záložníkem a třiadvacetiletý Lukáš Kalvach by měl být ideální volbou. V Olomouci má pevné místo v sestavě a je považován za jednoho z elitních defenzivních štítů celé ligy. Plzeň ale zřejmě bude muset sáhnout hluboko do kapsy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Ladislav Krejčí (Bologna FC)

Ladislav Krejčí Boloňa 2.jpg

Není to tak dávno, co se v zákulisí začalo spekulovat o návratu Ladislava Krejčího. Jeho jméno bylo logicky spojováno se Spartou, odkud zamířil do italské Boloni, do hry se však údajně vložila také Plzeň.

Viktorka už v zimě přivedla někdejšího stopera letenských Jakuba Brabce a zájem má prý rovněž o Krejčího. Šestadvacetiletý levý záložník v Itálii stále moc nehraje, v posledních dvou kolech byl na hřišti jen minutu, a tak je možné, že Serii A opustí. Vrátí se do české ligy?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Jakub Považanec (FK Jablonec)

Jakub Považanec Jablonec Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Bývalý středopolař pražské Dukly je už třetím rokem v Jablonci a v aktuálním ročníku patří ke klíčovým hráčům Radova souboru. Na kontě má čtyři góly, tři nahrávky a nahlas se spekuluje o jeho přesunu do Plzně. Osmadvacetiletý slovenský záložník by mohl vyplnit případnou mezeru ve středu hřiště, která na západě Čech možná nastane.

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud