Tomáš Pekhart  Fotbalový světoběžník a člen širšího kádru české reprezentace by se po letech mohl vrátit domů. Tomáš Pekhart, jenž působil v Anglii, Německu, Řecku, Izraeli či Španělsku končí v Legii Varšava a řeší svou budoucnost. O třiatřicetiletého forvarda, který dal v letošním ročníku polské ligy osm branek, údajně stojí právě Viktorka. 

Tomáš Pekhart
Fotbalový světoběžník a člen širšího kádru české reprezentace by se po letech mohl vrátit domů. Tomáš Pekhart, jenž působil v Anglii, Německu, Řecku, Izraeli či Španělsku končí v Legii Varšava a řeší svou budoucnost. O třiatřicetiletého forvarda, který dal v letošním ročníku polské ligy osm branek, údajně stojí právě Viktorka. 

 Jan Kliment  V Polsku v uplynulé sezoně působil taky Jan Kliment, jenž zamířil po vydařeném ročníku ze Slovácka do Wisly Krakov. Ovšem jak Kliment, tak známý klub čekali od spolupráce víc. Osmadvacetiletý útočník se neprosadil a Wisla spadla, a tak se nyní řeší, co s ním bude dál. Pokud se vrátí do Fortuna ligy, tak to bude zpátky do Uherského Hradiště, nebo do Plzně.
 Václav Jurečka  Od zimy je jasné, že autor letošních sedmnácti ligových tref neprodlouží smlouvu se Slováckem. Od té doby se spekuluje o jeho odchodu do Plzně, všechno ale nakonec může být jinak. Sedmadvacetiletý forvard, který odehrál životní sezonu, je volný, a může si vybrat, jakým směrem se vydá. Václava Jurečku přitom láká zahraničí. 
 Tomáš Chorý  Pokud Plzeň nenajde adekvátní náhradu, bude muset lovit ve svých zdrojích. V tom případě by se útočnou jedničkou stal Tomáš Chorý, jenž má za sebou povedený ročník, během kterého dal šest branek a přidal tři nahrávky. Sedmadvacetiletý dvoumetrový čahoun ale chodil do hry převážně z lavičky náhradníků.
 Matej Trusa  Ještě jedna možnost Plzně. Viktorka v zimě přivedla Mateje Trusu, který dorazil z Michalovců. Jednadvacetiletý slovenský forvard podepsal s Plzní smlouvu na 4,5 roku a v klubu věří, že se v budoucnu prosadí. Během svého prvního půlroku si ve Viktorce připsal sedm ligových startů, dohromady v nich ale odehrál jen 97 minut. Dostane v příštím ročníku více prostoru? 
5
Fotogalerie

Viktorka hledá útočníka. 5 hráčů, kteří v Plzni mohou nahradit Francouze Beauguela 

Jean-David Beauguel nasázel v uplynulé ligové sezoně 19 branek, stal se nejlepším střelcem soutěže a dovedl Viktorku k titulu. Tím se ale jeho ligová mise uzavřela. 

Třicetiletý Beauguel odehrál v české soutěži téměř 200 zápasů. Prošel Duklou, Zlínem a Plzní, teď se ale francouzský snajpr loučí a míří do zahraničí. Kdo jej ve Viktorce může nahradit? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Tomáš Pekhart 

Tomáš Pekhart Legia.jpg

Fotbalový světoběžník a člen širšího kádru české reprezentace by se po letech mohl vrátit domů. Tomáš Pekhart, jenž působil v Anglii, Německu, Řecku, Izraeli či Španělsku končí v Legii Varšava a řeší svou budoucnost. O třiatřicetiletého forvarda, který dal v letošním ročníku polské ligy osm branek, údajně stojí právě Viktorka. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jan Kliment 

Jan Kliment Wisla.jpg

V Polsku v uplynulé sezoně působil taky Jan Kliment, jenž zamířil po vydařeném ročníku ze Slovácka do Wisly Krakov. Ovšem jak Kliment, tak známý klub čekali od spolupráce víc. Osmadvacetiletý útočník se neprosadil a Wisla spadla, a tak se nyní řeší, co s ním bude dál. Pokud se vrátí do Fortuna ligy, tak to bude zpátky do Uherského Hradiště, nebo do Plzně. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Václav Jurečka 

Václav Jurečka Slovácko 22 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Od zimy je jasné, že autor letošních sedmnácti ligových tref neprodlouží smlouvu se Slováckem. Od té doby se spekuluje o jeho odchodu do Plzně, všechno ale nakonec může být jinak. Sedmadvacetiletý forvard, který odehrál životní sezonu, je volný, a může si vybrat, jakým směrem se vydá. Václava Jurečku přitom láká zahraničí. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Tomáš Chorý 

Tomáš Chorý Plzeň 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pokud Plzeň nenajde adekvátní náhradu, bude muset lovit ve svých zdrojích. V tom případě by se útočnou jedničkou stal Tomáš Chorý, jenž má za sebou povedený ročník, během kterého dal šest branek a přidal tři nahrávky. Sedmadvacetiletý dvoumetrový čahoun ale chodil do hry převážně z lavičky náhradníků. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Matej Trusa 

Matej Trusa Plzeň Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Ještě jedna možnost Plzně. Viktorka v zimě přivedla Mateje Trusu, který dorazil z Michalovců. Jednadvacetiletý slovenský forvard podepsal s Plzní smlouvu na 4,5 roku a v klubu věří, že se v budoucnu prosadí. Během svého prvního půlroku si ve Viktorce připsal sedm ligových startů, dohromady v nich ale odehrál jen 97 minut. Dostane v příštím ročníku více prostoru? 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud