VIDEO: Výbuch v derby, hádka s novinářem. Trenér Rada ve Spartě baví

O Petru Radovi se moc dobře vědělo, že je pořádný bouřlivák. S příchodem do Sparty pozornost okolo něj znovu stoupla a my se máme zase na co koukat. Rada nás zkrátka baví.

Petr Rada Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpgPetr Rada je zpět v plné síle! (Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia)

Jeho příchod do Sparty byl velmi překvapivý. Skloňovala se spousta jmen, to Radovo mezi nimi ale nebylo. Bývalý reprezentační trenér je však v plné síle a s nikým se nepáře. Během krátkého působení na Letné „vyvedl“ už pár kousků, které stojí za připomenutí. Podívejte se na ně v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Výbuch v derby

Sparta sahala v derby po plném bodovém zisku. V závěru byla ale domácím chybně odpískána penalta, z níž vyrovnal na konečných 1:1 Milan Škoda. Rada v sobě nezadržel emoce a pořádně vybuchl.

 

Pokračování 3 / 5

Plzeňská aféra

Fotbalovým prostředím otřásá dopingová aféra, do níž je zapojen ex-plzeňský záložník Ondřej Vaněk společně s Janem Kopicem. Co na to říká Rada? To vás překvapí…

 

Pokračování 4 / 5

Nejistá budoucnost

Už s nástupem Rady na lavičku Sparty bylo tak nějak jasné, že se jedná pouze o dočasné řešení. Současného kouče pražského celku ale otázky na jeho budoucnost už docela štvou. Na druhou stranu, na něco podobného je vlastně zvyklý.

 

Pokračování 5 / 5

Útok na novináře

Sparta zdolala Plzeň a klima na Letné se konečně pročistilo. Jenže v Radovi bouchly emoce a na tiskové konferenci se ostře pustil do novináře Deníku Sport. To se jen tak nevidí.

 

Doporučujeme

Články odjinud