Řecký mistr Olympiakos se ve třetím kole domácích poháru proti druholigovému týmu Panachaiki překvapivě trápil. Jediný gól utkání vstřelil až v 74. minutě. Hrdinou zápasu se však nestal nikdo z domácího celku, ale mladý obránce Giannis Kargas, který skóroval jako z učebnice, jenže do vlastní branky.

Olympiakos dlouho dobýval obranu soupeře marně. Stále nemohl najít skulinku, jak pokořit obranu soupeře. A tak přenesl zodpovědnost na hráče Panachaiki…

V 74. minutě vlétl do pokutového území hostujícího celku míč. Jako první proletěl jednomu z beků mezi nohama, druhý z nich ho pustil za sebe, kde už číhal Kargas a zakončil. Kdyby to bylo na druhé straně, jednalo by se o ukázkový gól. Takto z toho byl ale vlastenec, díky kterému Olympiakos zvítězil 1:0.