VIDEO: Teatrální minely aneb tři obří hrubky Petra Čecha v Arsenalu

Dlouhá léta býval považován za jednoho z nejlepších gólmanů planety, i v 36 letech se udržuje v parádní kondici, jeho kariéru ale provází zbytečné minely. Ty Petr Čech „vyrábí“ také v Arsenalu.

Čech načal v londýnském klubu třetí sezonu. I po příchodu Unaie Emeryho si udržel post jedničky, španělský manažer ale z Leverkusenu přivedl Bernda Lena, který si brousí zuby na místo mezi třemi tyčemi.

Německý reprezentant zatím trpělivě čeká na lavičce náhradníků. To se ale brzy může změnit. Čech totiž chybuje a možná je jen otázkou času, kdy s ním Emery ztratí trpělivost. Tři obří Čechovy kiksy v Arsenalu si připomeňte v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 4

Arsenal - Swansea (leden 2018, Premier League)

Arsenal doma poslední lednový den přivítal tehdy poslední Swansea. Roli favorita ale nezvládl a prohrál 1:3. Podepsal se pod to i Petr Čech, který pokazil rozehrávku a soupeři namazal na snadný gól.

Pokračování 3 / 4

Arsenal - Manchester City 0:2 (srpen 2018, Premier League)

Arsenalu úvodní zápas letošního ročníku Premier League nevyšel a padl 0:2. Petr Čech předvedl několik výborných zákroků, ale také vyrobil jednu šílenou minelu. Míč chtěl poslat na Mustafiho, místo toho ho ale nasměroval těsně vedle vlastní brány.

Pokračování 4 / 4

Cardiff - Arsenal 2:3 (září 2018, Premier League)

Nejnovější Čechova minela. Arsenal sice na půdě Cardiffu vyhrál 3:2, zkušený gólman je ale znovu pod palbou. V úvodu zápasu totiž pokazil rozehrávku a Artera měl na noze jasný gól. Branku však minul. Dostane příště šanci Leno?

Doporučujeme

Články odjinud