Milan Baroš hraje možná poslední sezonu v kariéře. Ačkoliv ho lákal mateřský Baník, on se rozhodl pro odchod do Liberce, v jehož dresu dostává hodně prostoru. V sedmi zápasech v řadě nastoupil v základní sestavě a do statistik si připsal už tři krásné branky.

Milan BAroš Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpgMilan Baroš dal v sezoně tři góly. Všechny stály za to. (Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia)

Bronzový medailista a nejlepší střelec Eura 2004 je zase při síle. Milan Baroš nabral v libereckém dresu slušnou formu a Slovanu na jaře pomáhá k cestě za záchranou.

Pětatřicetiletý útočník, který je druhým nejlepším střelcem v historii národního týmu, se v sezoně trefil už třikrát a pokaždé to stálo za to. Koukněte na následující tři kapitoly a určitě nám dáte za pravdu.

Pokračování 2 / 4

Liberec - Jihlava 1:1

První gól v sezoně dal Baroš už ve druhém kole v utkání s Jihlavou. Ve 12. minutě utkání ukázal, jak moc je geniálním útočníkem, pohrál si s hostující obranou a poslal Slovan do vedení. To ale domácí neudrželi.

Pokračování 3 / 4

Liberec  - Příbram 2:1

Na další gól si "Bary" musel počkat až do 19. kola. Na začátku března se prosadil v duelu s Příbramí, který domácí Slovan vyhrál 2:1. Zkušený útočník sice nejprve neproměnil penaltu, na konci poločasu si ale zpravil chuť, stál na konci krásné akce a poslal Liberec do vedení.

Pokračování 4 / 4

Liberec - Bohemians 1905 4:1

Dosud poslední Barošův gól v sezoně stál opět za to. V závěru prvního poločasu pondělní dohrávky s Bohemians 1905 přehodil hostujícího gólmana a poslal domácí do vedení 3:0. Bary znovu dokázal prodat své zkušenosti a krásně zakončil.