VIDEO: Šašek Agajev. Podívejte se, jak gólman Mladé Boleslavi bavil ligu

VIDEO: Šašek Agajev. Podívejte se, jak gólman Mladé Boleslavi bavil ligu

VIDEO: Šašek Agajev. Podívejte se, jak gólman Mladé Boleslavi bavil ligu

Reprezentant Ázerbájdžánu, posila z Boavisty Porto, s taktovou vizitkou přicházel v létě do Mladé Boleslavi jednatřicetiletý gólman Kamran Agajev. Po půl roce si ale balí kufry.

Kamran Agajev.jpg
Kamran Agajev končí v Mladé Boleslavi. Svými kousky bavil ligu. (Foto: Profimedia.cz)

V nejvyšší soutěži debutoval v utkání se Slavií, ve kterém dostal čtyři branky. Pak vychytal výhry se Zlínem, Jihlavou a Ostravou, v patnáctém kole proti Dukle ale inkasoval znovu čtyřikrát a další šanci už nedostane. Fanoušci na něj však jen tak nezapomenou - následující kapitoly jsou toho důkazem.

Pokračování 2 / 4

Hrubka v Edenu

Debut v nejvyšší soutěži mu pořádně zhořkl. Nejen, že dostal čtyři góly od Slavie, ale taky „vyrobil“ jednu pořádnou hrubku. V 77. minutě totiž promáchl malou domů od Tomáše Přikryla a byl z toho ukázkový vlastenec…

 

Pokračování 3 / 4

Ofsajd? Ne, žlutá

Mladá Boleslav sice ve 13. kole v Ostravě vyhrála 1:0, Agajev svému týmu ale pořádně zavařil. Nechal se totiž vyloučit. První žlutou kartu dostal v 73. minutě poté, co se dožadoval odpískání ofsajdu. Ten však sudí nepískl správně…

 

Pokračování 4 / 4

Za zdržování do kabin

Uplynulo pár vteřin a Agajev se žlutil znovu. Tak dlouho otálel s rozehrávkou, až ho sudí odměnil druhou kartou a poslal ho předčasně do sprch. Ázerbájdžánský gólman se vztekal, k ničemu mu to ale nebylo.

 

Doporučujeme

Články odjinud