Ne všechno se vždycky podaří a také mistr tesař se někdy utne. Své o tom ví po utkání prvního kola španělské La Ligy i vyhlášený ostrostřelec Cristiano Ronaldo.

V neděli večer proti sobě nastoupily na Santiago Bernabeu dva Realy. Domácí Bílý balet hostil Real Betis a před více než 76 tisíci diváky se úřadující vicemistr na vítězství 2:1 pořádně nadřel. Tři body nakonec zajistil madridskému klubu až čtyři minuty před koncem Isco.

Hosté favorita dokonale zaskočili. Už ve 14. minutě vedli po trefě útočníka Moliny, ale o 12 minut později srovnal Benzema. Jenže dalšího gólu se domácí ne a ne dočkat, a to navzdory tlaku a šancím, které si vytvářeli. Ronaldo sice trefil na začátku druhé půle břevno a rozhodnout mohl v 79. minutě, kdy měl velmi blizoučko ke gólu.

Isco nacentroval z levé strany míč do pokutového území, kde se portugalský kanonýr odlepil ze země a krásně střihl nůžkami. Ale ouha! Místo do sítě poslal míč do vlastní hlavy, od níž se odrazil a obloučkem snesl za branku. Mohl to být krásný gól, takhle z toho byla jen poměrně komická situace.